Ewa Farna věnuje letní dny rodině. Pochlubila se rozkošnou dcerkou, které vlásky rostou jako o závod

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Se svolením TV Nova
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2022

Talentovaná zpěvačka Ewa Farna (28) se v poslední době více než kariéře věnuje své dceři Elle, která přišla na svět na jaře. Nyní se pochlubila snímkem, na kterém je vidět, že má holčička pořádně bujnou kštici vlasů. Současně s tím vysvětlila svým fanouškům, že mateřství je pro ni momentálně prioritou. "Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné," řekl pro ŽivotvČesku.cz hudební producent Lešek Wronka (61), který byl zejména v počátcích kariéry pro mladou zpěvačku velkou oporou.

S manželem Martinem Chobotem (32), původně kytaristou ze zpěvaččiny kapely, má Ewa Farna již dva potomky. Staršího Arthura (2) a mladší Ellu, která přišla na svět letos na jaře. Na své fanoušky udělala velký dojem tím, že se nevzdala pracovních povinností prakticky až do porodu a i s bříškem koncertovala a účastnila se společenských akcí.

Energická maminka ve svém tempu nepolevuje, přestože skloubit práci, rodinu a osobní život je velice těžké. Je tedy jasné, že musí být mistryní v time managementu. I přes to, že svou práci miluje, však umí říci, kdy je všeho dost a je třeba věnovat čas především rodině.

"Jsem tady na sítích možná teď trochu míň aktivní, ale jsem přesně tam, kde mám být," vzkázala na svém Instagramu svým obdivovatelům pohledná maminka a vynikající zpěvačka, ze které by si mnoho uživatelů sociálních sítí mohlo vzít příklad. Na rozdíl od mnoha z nich totiž Ewa Farna moc dobře ví, že někdy všeho moc škodí.

"Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné. Jelikož má v manželovi Martinovi velkou oporu a má vzor nejen z domu, ale taky trošku ve mně, tak jí přeji do třetice všeho dobrého," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Ewin objevitel a bývalý manažer, hudební producent Lešek Wronka, který si velmi dobře uvědomuje, že jeho bývalá svěřenkyně si všechen obdiv skutečně zaslouží.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.