Exkluzivní snímky z obřadu a se svědky: Takhle se Jiří Kajínek ženil

Jiří Kajínek s manželkou Magdou
Jiří Kajínek s manželkou Magdou
Foto: Se svolením Jiřího Kajínka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 5. 2024

A mají to za sebou. Jiří Kajínek si přesně 23. května 2024 řekl »ano« s partnerkou - lékařkou Magdou Gubovou - a společně učinili zásadní krok, kterým vstoupili do manželství. Stalo se tak po sedmi letech vztahu. Zároveň mu týž den skončila sedmiletá podmínka. Obřad se konal na brněnské Staré radnici v Klenotnici a byli mu kromě partnerů přítomni jen dva svědci. Kajínek pro ŽivotvČesku.cz popsal pocity, které se následně dostavily, a zároveň dal souhlas redakci s uveřejněním snímků z obřadu.

O tom, že se Jiří Kajínek ožení, se již delší dobu spekulovalo. Sám to nepopíral. Jen redakce ŽivotvČesku.cz získala exkluzivitu a byla tak první, kdo o jeho vstupu do manželství informoval.

Dá se říct, že z Jiřího Kajínka čtvrtečním dnem spadl obrovský balvan. Sedmiletou podmínku zdárně překonal a nyní se může těšit na ještě klidnější život, o kterém snil. A to s již manželkou Magdou.

"My jsme s paní doktorkou byli domluveni několik let, že se vezmeme. Jen jsme to odkládali kvůli podmínce. Říkali jsme, že nebudeme řešit svatbu, dokud nevyprší. A až se tak stane, tak se vezmeme. Byl to logický krok, protože spolu žijeme sedm let, známe se celkem čtyřicet sedm let a nikdy v životě jsme se nepohádali," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz muž, který před sedmi lety dostal od tehdejšího prezidenta Miloše Zemana milost. Mimo jiné uvedl, že pokud jde o podmínku, tak si do jisté míry »ulevil«, pokud jde o svatbu, mnoho se s ní nezměnilo. "S paní doktorkou si užíváme každý den života," vysvětlil.

Společné fotografie novomanželů odhalují, že na outfitech si dali záležet. Nevěstiny šaty i svůj oblek Jiří Kajínek krátce popsal.

"Paní doktorka měla nádherné šaty do modra, s tím sladěné boty a modré punčochy a krémově bílé sako. Já měl špičkový oblek ušitý na míru, ale neformální –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ rozhalenku bez kravaty. To samé jsme řekli i svědkům, ať si neberou kravatu. Hudbu jsme si vybrali společně," doplnil pro ŽivotvČesku.cz Jiří Kajínek ohledně detailů.

Čtvrteční datum si budou oba novomanželé pamatovat už do konce života. A ze snímků, které lze spatřit ve fotogalerii, je patrné, jak obřad probíhal - byl skromný, oproti tomu však velmi důstojný a příjemný a plný opravdové lásky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.