Exmanželka Charlie Sheena prošla nelichotivou proměnou. Botox jsem zkusila a není to nic pro mě, přiznala

Profimedia
Herečka Denise Richardsová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 7. 2021

Bývalá modelka a herečka Denise Richardsová (50) se proslavila jako Bond girl z filmu Jeden svět nestačí. V akčním trháku okouzlila diváky svou krásou, v osobním životě ji ale potkala řada útrap, které se na jejím vzhledu podepsaly. Ty souvisely hlavně s jejím manželstvím s hercem Charliem Sheenem (55), s nímž má Denise i dceru. Přestože se svou tváří dnes není zcela spokojená, rozhodla se pro cestu přirozenosti. Především proto, že vyzkoušela botox, který pro ni byl nepříjemnou zkušeností.

Denise Richardsová patřila v 90. letech a na počátku nového tisíciletí mezi jedny z nejkrásnějších amerických hereček. Nabídky na role se jí jen hrnuly, ovšem v osobním životě se jí příliš nedařilo. Byla provdaná za Charlieho Sheena v době, kdy nejvíce holdoval alkoholu a návykovým látkám. Navíc ji i podváděl. Těžké soužití s mužem, který způsobil řadu skandálů, se na ní podepsalo.

Dnes herečka není se svým vzhledem zcela spokojená, botox a jiné úpravy ale podstoupit odmítá. "Botox jsem už zkusila a není to nic pro mě. Nelíbil se mi ten pocit, který jsem pak měla. Bylo to, jako by mi někdo neustále tlačil čelo směrem dolů, nevím, jak lépe to popsat," řekla Richardsová pro magazín US Weekly.

"V roce 2019 lidé na internetu spekulovali, že jsem podstoupila plastickou operaci a nechala jsem si vyhladit pleť. To nebyla pravda, měla jsem zdravotní problémy, přibrala jsem a proto to tak mohlo působit. Do obličeje si ale už nikdy nic vpíchnout nenechám," zdůraznila herečka, která je odhodlaná stárnout přirozeně a ke kráse si dopomáhá líčidly a retuší fotografií.

Herec Michael Lonsdale, představitel záporáka Huga Draxe z kultovní bondovky Moonraker, ze...

Jako modelka se herečka o svou pleť starala vždy pečlivě. "Mám své postupy už od 15 let, kdy jsem s modelingem začínala. Vždy jsem se držela dál od slunečního záření a pila jsem dostatek vody, má pleť je ale citlivá a podepíše se na ní všechno, co jiným ženám žádné problémy nezpůsobí," přiznala Denise Richardsová s tím, že se denně maže opalovacím krémem v každém ročním období.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu