Experimentátorku s vlasovými proměnami Marii Růžičkovou čekají hned 2 dovolené. Vysvětlila zásadní důvod, proč budou bez manžela

Marie ve Vladimírovi našla životního partnera.
Marie ve Vladimírovi našla životního partnera.
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 5. 2022

Jestli se někdo může pochlubit tím, že si přímo užívá vlasové proměny, tak to rozhodně je pohledná Marie Růžičková (34), která se momentálně skvěle cítí skvěle v tmavé barvě. Pro ŽivotvČesku.cz zároveň prozradila, že letos se těší na dvě dovolené, které si plánuje užit v rámci nadcházejících letních prázdnin. "Manžel ani na jedné z nich ale bohužel nebude," uvedla vnadná brunetka, která v červnu oslaví pětileté výročí v manželství s hokejovou legendou.

Celkem jsou spolu sedm let, ale čtyři roky v manželství, zanedlouho oslaví pátý. Rodina je pro manželku hokejové legendy na prvním místě. I to je důvod, proč o prázdninách zamíří na dovolenou do Turecka se svou maminkou, kde byly i v loňském roce.

"Budeme s manželem jezdit různě po výletech v rámci České republiky, pak mě ale čeká s mou mamkou dovolená v Turecku," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická manželka bývalého kapitána české hokejové reprezentace, která z legendárního turnaje v Naganu v roce 1999 odvážela triumfální vítězství.

Vztah, následně manželství s hokejovou legendou a v současnosti také trenérem extraligového týmu Litvínova, si nemůže Marie Růžičková vynachválit. "Ze začátku pro mě pochopitelně bylo soužití s hvězdou těžké. Člověk si musí zvyknout, že partner opravdu žije hokejem, tráví tím skutečně mnoho času. Ale už jsem si na to zvykla. A je pravda, že můj manžel se opravdu snaží, a když nemá hokej, je s námi a opravdu se nám věnuje," uvedla pro ŽivotvČesku.cz pochvalně směrem ke svému choti, se kterým vychovává dceru Lejlu.

Už teď je jasným faktem, že Marie Růžičková ale obě dovolené stráví bez manžela. "Druhá dovolená bude s přáteli. Bohužel, manžel nebude ani na jedné, jednak nemá v lásce moc dovolené myšleno místa, kde jsou vysoké teploty, ale hlavně bude pracovat, takže bude s největší pravděpodobností někde u ledu," vysvětlila Marie Růžičková důvod, proč se její osudový muž prázdninových radovánek nezúčastní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.