Expremiér ukázal, jak žhavě umí líbat. Monika Babišová bude celý rok oplývat krásou a neuschne. Pořádný polibek od manžela okomentovala

Monika Babišová s manželem Andrejem Babišem
Monika Babišová s manželem Andrejem Babišem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2022

Bývalý premiér Andrej Babiš (67) přes své politické a zdravotní starosti nezapomněl, jak potěšit svou manželku, a věnoval jí na První máj pořádný polibek pod rozkvetlou třešní. Charismatická Monika Babišová (47) teď ví, jak se pojí s tradicí, že bude celý následující rok oplývat krásou, přitažlivostí a neuschne. "To přece vždycky potěší," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz náruživý polibek od manžela.

S Andrejem Babišem se pohledná Monika Babišová seznámila v roce 1992. I když s ním do manželství vstoupila až v roce 2017, příjmení Babišová používala už od roku 2013, dle svých slov kvůli společným dětem. Od doby, kdy jsou spolu, jde o nerozlučnou dvojici, která při sobě stojí za jakékoliv situace.

"Krásný první máj vám všem, a chlapi, nezapomeňte té svojí dát pusu pod rozkvetlým stromem," pod snímkem na sociální síti Facebook vzkázal Andrej Babiš svým voličům.

Jisté je, že Monika Babišová za svým manželem stojí a výrazně ho podporuje dlouhé roky, co je v politice. Je přesvědčená, že její muž je skvělým člověkem a měl by dál pokračovat v premiérském křesle, které v současnosti patří Petru Fialovi (58). 

"On je pracovitý a chytrý, opravdu umí dřít. Je až urputný," uvedla Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz v minulosti. S manželem vychovávají syna Frederika a dceru Vivien, právě Vivien zdědila vlastnosti po otci, Frederik je prý citlivá bytost po mamince.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.