Reklama:

Extravagantní proměna Cholito z Divokého anděla. Natalia Oreirová se odbarvila na platinovou blondýnu

Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2021

Některé hvězdy zůstávají spojovány s postavou, kterou ztvárnily. Herečka, zpěvačka a modelka Natalia Oreirová (44) se proslavila jako drzá služka Milagros v telenovele Divoký anděl, ke které nazpívala také úvodní hit s názvem Cambio dolor. V průběhu let vyzkoušela spoustu různých vizáží a stylů, ale nejvíce se držela svých přirozených tmavých vlasů. Nově šla do extrémní proměny, protože se nechala odbarvit a je z ní platinová blondýna.

Reklama:

Říká se, že změna je život. To si vzala k srdci Natalia Oreirová, která prošla výraznou proměnou vizáže. Hvězda Divokého anděla patří k oblíbeným celebritám, které se nezaleknou extravagance. V minulosti vystřídala krátký chlapecký sestřih, delší mikádo, ale i vlasy dlouhé až po pas. Také ve své profesi se musí umět přizpůsobit roli, i když to někdy stojí ústupky – stačí si vzpomenout například na René Zellweger (52) a její kolotoč přibírání a hubnutí pro postavu Bridget Jonesové.

Reklama:

Uruguayská kráska sice nemusela shazovat kilogramy, ale protože byla obsazena do hlavní role v seriálu Santa Evita, musela změnit barvu vlasů a odbarvit se na blond. Ztvárnila totiž manželku argentinského prezidenta Maríi Evu Duarte de Perónovou známou jako Evitu, která byla světlovláska. Protože jde o významnou politickou osobnost 40. a 50. let 20. století, herečka neváhala a nabídku přijala.

"Santa Evita je seriál, který se zaměřuje na ikonickou postavu, ale z nečekaného prostředí. Nyní v Argentině pokračujeme v natáčení a vypadá to neuvěřitelně! Dávám do toho celé své srdce," popsala na sociálních sítích první dojmy Natalia Oreirová, ze které se kvůli roli stala platinová blondýnka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: