Extravagantní proměna Cholito z Divokého anděla. Natalia Oreirová se odbarvila na platinovou blondýnu

Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2021

Některé hvězdy zůstávají spojovány s postavou, kterou ztvárnily. Herečka, zpěvačka a modelka Natalia Oreirová (44) se proslavila jako drzá služka Milagros v telenovele Divoký anděl, ke které nazpívala také úvodní hit s názvem Cambio dolor. V průběhu let vyzkoušela spoustu různých vizáží a stylů, ale nejvíce se držela svých přirozených tmavých vlasů. Nově šla do extrémní proměny, protože se nechala odbarvit a je z ní platinová blondýna.

Říká se, že změna je život. To si vzala k srdci Natalia Oreirová, která prošla výraznou proměnou vizáže. Hvězda Divokého anděla patří k oblíbeným celebritám, které se nezaleknou extravagance. V minulosti vystřídala krátký chlapecký sestřih, delší mikádo, ale i vlasy dlouhé až po pas. Také ve své profesi se musí umět přizpůsobit roli, i když to někdy stojí ústupky – stačí si vzpomenout například na René Zellweger (52) a její kolotoč přibírání a hubnutí pro postavu Bridget Jonesové.

Uruguayská kráska sice nemusela shazovat kilogramy, ale protože byla obsazena do hlavní role v seriálu Santa Evita, musela změnit barvu vlasů a odbarvit se na blond. Ztvárnila totiž manželku argentinského prezidenta Maríi Evu Duarte de Perónovou známou jako Evitu, která byla světlovláska. Protože jde o významnou politickou osobnost 40. a 50. let 20. století, herečka neváhala a nabídku přijala.

"Santa Evita je seriál, který se zaměřuje na ikonickou postavu, ale z nečekaného prostředí. Nyní v Argentině pokračujeme v natáčení a vypadá to neuvěřitelně! Dávám do toho celé své srdce," popsala na sociálních sítích první dojmy Natalia Oreirová, ze které se kvůli roli stala platinová blondýnka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.