Reklama:

Farna kápla božskou ohledně manžela. Řekla, proč chodí všude sama

Ewa Farna s manželem
Ewa Farna s manželem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2025

Zlatá slavice Eva Farna se už několik let objevuje na slavnostních událostech po boku svého manažera. Po manželovi Martinovi Chobotovi jako by se slehla zem. Zpěvačka pro Blesk.cz uvedla, že akce typu Slavík vnímá jako pracovní záležitosti, kam její soukromí zkrátka nepatří.

Reklama:

Zlatá slavice Ewa Farna se už několik let objevuje na červených kobercích po boku svého manažera. Zpěvačka nyní pro Blesk.cz popsala, jak to ve skutečnosti je, a vysvětlila, proč se na společenských událostech objevuje bez manžela.

Reklama:

"Na Slavíky mě už několik let doprovází Pavel. Vlastně to cítím jako pracovní část a vnímám to jako nekomfortní, že by tady na mě někde manžel do dvou do rána čekal. Kdybych tady chtěla být s ním, tak bych byla s ním, a ne, že se věnuju novinářům a všem okolo," vysvětlila zpěvačka.

Zároveň dodala, že se na akcích necítí komfortně představovat svou rodinu jako součást showbyznysu. "Není mu to až tak příjemný, je introvertnější. Už dlouhodobě to máme nastavený tak, že to vnímáme jako naši privátní věc. Nejsme úplně ten typ páru, který by tady pózoval u fotostěny," upřesnila Farna.

Zatímco ona pracovně září na pódiích, manžel Martin zůstává doma s dětmi. "S rodinou jsem každodenně, dneska jsem vezla děti do školky," dodala zpěvačka a dala tím jasně najevo, že soukromí a práce jsou v jejich domácnosti oddělené a že jejich vztah funguje přesně tak, jak si oba přejí.

Martin Chobot se poté, co před čtyřmi lety opustil kapelu své ženy, stáhl do ústraní. Na konci letošního léta se ale vrátil na sociální sítě a oznámil, že se znovu vydává na svou sólovou dráhu. "Tak jo, jsem tady…po dlouhém apelu mých přátel se budu snažit, ať je vám má muzika blíž," napsal na nově založený instagramový profil v září. Zároveň tam o pár dní později představil svou novou píseň.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: