Felix Slováček promluvil o rozvodu s Dádou a svatbě s partnerkou Lucií

Felix promluvil o svých vztazích.
Felix promluvil o svých vztazích.
Foto: Archiv Dády Patrasové / Lucie Gelemové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2020

Vyhlášený milovník ženských klínů Felix Slováček (77) a jeho láska Lucie Gelemová (37) oslavili nedávno 6. výročí partnerství. Málokdo věřil, že když spolu začali v roce 2014 randit, že jim to vydrží. Je mezi nimi věková vzdálenost 40 let. Teď Felix pro Život v Česku upřesnil, jak to má s Dádou a jestli se schyluje ke svatbě s pohlednou Lucií...

Podle svých slov Felix s Dádou ve výrazném kontaktu není. Spíše vlažném... K rozvodu se ale prý neschyluje, pokud nemá v hlavě nějaký svůj "ďábelský" plán "B".

"Neřeším to. Nevím, co je mít vztahy. Dáda je tam někde v baráku a já tam nechodím. Žiji si svůj život," řekl pro Život v Česku.cz uznávaný hudebník.

Svatba má své postupy

Když jsme se ale Felixe zeptali, zda by si vzal Lucii za ženu, která rozhodně po svatbě i miminku touží, otočil.

"Má to svoje postupy, to nejde takhle říct," dodal a z jeho hlasu bylo znát, že stále manželství s Dádou je překážkou. Rozvod je poměrně složitá a drahá záležitost, i to je důvod, proč Felix je v této životní oblasti zdrženlivý.

Talentovaný hudebník si zároveň si moc dobře uvědomuje, že šestiletý vztah s Lucií nemá trhliny a možná je na čase ho někam posunout.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.