Felix Slováček si s partnerkou barevně sladěni vyrazili do společnosti. Prozradil, co pro něj Lucie znamená

Felix se svou partnerkou Lucií
Felix se svou partnerkou Lucií
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2020

S o čtyřicet let mladší partnerku, se kterou 6 let tvoří stabilní pár, je šťastný. Felix Slováček (77) a výtvarnice Lucie Gelemová (37) si občas vyrazi do společnosti a tentokrát pěkně barevně sladěni. Hudebník prozradil pro ŽivotvČesku.cz, co pro něj pohledná výtvarnice znamená. "Jsme sehraní," zdůraznil.

Hudebník se svou partnerkou se objevili na akci výstava Nejen Broučci, která byla zahájena v Galerii pražské Novoměstské radnice. A oběma partnerům to hodně slušelo.

Felix prozradil, co ho k Lucii přitahuje. "Jsme spolu téměř šest let a je to o vzájemném respektu. Jsme sehraní," prozradil pro ŽivotvČesku.cz hudebník, co je receptem na jejich vztah.

Na akci byla k vidění řada známých tváří jako Zdeněk Podhůrský, kterého se akce týkala, Světlana Nálepková s partnerem, Marek Vašut a další. Jak to na výstavě loutek k připomenutí výročí 100 let od narození Arch. Zdeňka Podhůrského, jednoho z našich největších loutkářů a výtvarníků, autora půvabných loutek k večerníčkům Broučci vypadalo, se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.