Fialka z Karlíka a továrny na čokoládu vyrostla do krásy. AnnaSophia Robbová dnes už plánuje rodinu

Herečka AnnaSophia Robbová
Herečka AnnaSophia Robbová
Foto: Showpix.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 3. 2021

Film Karlík a továrna na čokoládu byl v roce 2005 velkým hitem mezi diváky všeho věku. Velkou zásluhu na tom nesli dětští herci, mezi nimi i AnnaSophia Robbová (27), která hrála namyšlenou přebornici ve žvýkání Fialku. Její postava sice nezískala sympatie, ale samotná herečka vyrostla ve velmi atraktivní dospělou ženu, které se pracovní nabídky stále jen hrnou.

AnnaSophia Robbová se proslavila jako dětská hvězda ve filmu Karlík a továrna na čokoládu. Dokonale ztvárněná role namyšlené Fialky jí přinesla další nabídky a především ji zničehonic znal celý svět. Jen ona a Karlík ze všech 5 dětí v herectví nadále pokračují.

Bývalá dětská hvězda si nebyla jistá, jestli chce v herectví pokračovat. "Ve filmech se objevuji od svých 9 let a jak jsem rostla, uvažovala jsem i nad jinými životními cestami. Ve druhém ročníku střední školy mi ale došlo, že mě být herečkou naplňuje a chci v tom pokračovat. Časem bych si chtěla zkusit i režírování," uvedla AnnaSophia v rozhovoru pro magazín L'Officiel.

Herečka je stále ještě mladá, už si ale dělá plány do budoucna. "Už asi před dvěma lety jsem si říkala, že chci nadále dělat to, co dělám, ale ráda bych měla i děti. Doufám, že v následujících 10 letech už založím rodinu," prozradila Robbová, kterou si mnozí pamatují nejlépe jakou malou dívku.

Kvůli pandemii koronaviru nemohli herci nějaký čas pracovat a AnnaSophia má za to, že si našla zábavu na celý život. "Začala jsem s vyšíváním, udělala jsem si i kurz, to je něco, co budu asi dělat už navždy, moc mě to baví. Také jsem hodně cvičila jógu, v čemž pokračuji a dost jsem jedla, miluji jídlo," popsala herečka své koníčky.

AnnaSophia Robbová věří, že pohyb v showbyznysu od dětství je výhodou. "Stále se učím, ale už mám ve svém věku hodně zkušeností, čehož si vážím. Navíc vím, jak zvládat tlak a jak být nejlepší verzí sebe samotné nejen na veřejnosti, ale i v soukromí," doplnila mladá, krásná a sebevědomá herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu