Fičák z VyVolených prošel velkou proměnou. Emil Zajac váží 100 kilo. Zvažuji dietu, zakládám politickou stranu, říká

Hvězda VyVolených Emil Zajac
Hvězda VyVolených Emil Zajac
Foto: Se svolením Emila Zajace
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2021

Psal se rok 2005, když diváci měli poprvé možnost na televizních obrazovkách sledovat reality show VyVolení. Jedním z nejvýraznějších účastníků byl Emil Zajac (46), jehož hysterické výstupy překonával jen vítěz celé show Vladko Dobrovodský (43). Dnes je Emil profesionálním řidičem kamionu, přemýšlí ale o velmi důležitém kroku. "Uvažuji, že si dodělám maturitu. Jen nevím, jestli to zvládnu," uvedl Emil Zajac pro ŽivotvČesku.cz.

Reality show VyVolení ve své době patřila mezi nejoblíbenější formáty, které diváci mohli na televizních obrazovkách sledovat. První řady, která byla odvysílána v roce 2005, se zúčastnili soutěžící, na které lidé dodnes nezapomněli. Mezi takové patří i Emil Zajac, jenž proslul především díky častému používání pojmu »fičák«, který následně na čas zlidověl.

Po skončení reality show se Zajac snažil prorazit v showbyznysu a svou slávu nadále rozvíjet. Přestože se objevil například ve filmovém muzikálu Kvaska, prorazit se mu nepodařilo. Uchýlil se tak k povolání řidiče kamionu, jeho ambice ale zcela neuhasly. Ba naopak, pracuje na politickém projektu a zvažuje krok, který by mohl pozitivně ovlivnit jeho budoucnost.

Emil Zajac se netají velkými plány, jednomu z nich už se oddal naplno. "Věnuji se založení politické strany a chci kandidovat v komunálních volbách, ale taky stále jezdím kamionem a uvažuji, že si dodělám maturitu. Jen nevím, jestli to zvládnu, jsem starý a už ta hlava moc nefunguje," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeden z nejvýraznějších účastníků VyVolených, jak se mu daří a co dnes dělá.

Na nejnovějším snímku Emila, je evidentní, že za 16 let od soutěže se změnilo především jeho tělo. "Přibral jsem, mám sto kilo, ale začínám uvažovat o dietě," dodal Emil Zajac pro ŽivotvČesku.cz, kolik kilogramů aktuálně váží a zda přemýšlí o hubnutí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.