Filmoví nepřátelé se sešli u partičky karet. Draco Malfoy a Ron Weasley z Harryho Pottera se změnili v atraktivní muže

Tom Felton jako Draco Malfoy
Tom Felton jako Draco Malfoy
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2021

Přestože ve filmech o Harrym Potterovi se jejich postavy vzájemně nenáviděly, ve skutečnosti mezi Tomem Feltonem (33) alias Draco Malfoyem a Rupertem Grintem (32) alias Ronem Weasleym vzniklo silné přátelství. Jejich životní cesty se po dotočení posledního dílu rozdělily, o to víc si ale oba váží příležitostí se sejít. Blond herec se pochlubil snímkem z po dlouhé době prvního společného momentu, kdy si někdejší dětské hvězdy zahrály u sklenky alkoholu karty. Z obou vyrostli sympatičtí dospělí muži.

Filmová hvězda Tom Felton už dávno není Dracem Malfoyem, snobským zmijozelským studentem školy čar a kouzel. Stejně tak Rupert Grint už dávno není Ron Weasley, čarodějně nadaný chlapec, pocházející z chudých poměrů, ale bohatý v ohledu rodinné lásky. Oba herci vyrostli a přestože mezi nimi ve filmech o Harrym Potterovi panovala silná nevraživost, ve skutečnosti jsou dobří přátelé.

V roce 2019 se spekulovalo o tom, že Rupert dobré vztahy rozvrátil, když promluvil o soukromí svých kolegů. "Mezi Tomem a Emmou (představitelkou Hermiony, pozn. red.) to vždy jiskřilo. Byla tam přinejmenším malá jiskra. Ale asi to byla spíš dětská romantika, než že by se dalo čekat, že se dají dohromady," řekl Grint v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

Spekulace o zdánlivé zášti byly nakonec zažehnány, ukázalo se, že představitel Rona Weasleyho neřekl nic, co by jeho kolegy a kamarády naštvalo. Sama Emma Watsonová přiznala, že v dětství byla do Feltona zamilovaná. Přátelství mezi hvězdami jednoho z nejlegendárnějších filmových hitů, který má úspěch u dětí i dospělých, tak pokračuje.

Zatímco Grint se stal otcem, Felton se stále zaměřuje především na svou hereckou kariéru. Příležitostí ke schůzkám proto není mnoho a když už k nějaké dojde, herci ji zvěční. Nyní se Rupert s Tomem sešli u partičky karet. Blond britský herec zveřejnil foto na Instagramu a popsal ho emotikony hada a lva, tedy zvířaty, které jsou ve znacích jejich filmových kolejí Zmijozelu a Nebelvíru. Nelze si nevšimnout, že po třicítce mají oba muži neuvěřitelný šmrnc a stali se z nich atraktivní umělci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.