Filmový drsňák Danny Trejo roztál. Ukázal se po boku mladší přítelkyně a řekl, čeho ve vztazích lituje

Danny Trejo s přítelkyní
Danny Trejo s přítelkyní
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2022

Herec Danny Trejo (78), který je nejlépe známý z filmů Machete či Desperado, zatím v lásce příliš štěstí neměl. Stejně tak jako ženy, které s ním dosud byly. Nyní se ale zdá, že krátce před 80. narozeninami narazil na ženu, se kterou je spokojený. Neznámou přítelkyni vyvedl do restaurace a usmíval se od ucha k uchu. Pro magazín USA Today přiznal, že v minulosti mnoha ženám ublížil.

Ve filmech platí většinou za drsňáka, který jen tak s někým nemá slitování. I ve skutečnosti k němu Danny Trejo neměl daleko, pobyl si ve vězení za držení drog a zbraní a ze závislosti se dostával dlouho. Především v sobě však chová velkou lásku k ženám, což vyplývá i z toho, že byl celkem čtyřikrát ženatý a měl velkou řadu přítelkyň.

Nyní se zdá, že ve věku 78 let našel akční herec konečně štěstí. V kalifornském West Hollywoodu se cestou z večeře v luxusní restauraci objevil po boku neznámé ženy, která je aktuálně jeho přítelkyní a je nepřehlédnutelně také o řádku let mladší. S tou už Danny Trejo nechce dělat takové chyby, jaké dělal v minulosti.

"Miloval jsem je, ale nedokázal jsem jim věřit. Snažil jsem se vztahy s nimi srovnat, protože jednoduše nebyla jejich chyba, že já v milostných vztazích nedokázal správně fungovat," řekl Danny Trejo v rozhovoru pro magazín USA Today.

Danny Trejo byl ženatý celkem čtyřikrát a má pět dětí, z nichž dvě jsou už dospělé ženy. Dcera Danielle se kariérně vydala v jeho stopách a také mu pomohla v tom, aby v životě dokázal navazovat zdravé vztahy a našel štěstí alespoň ve stáří.

"Má dcera mě o ženách naučila víc než kdokoliv jiný. Kdykoliv jsem řekl něco, o čem jsem si myslel, že je to v pořádku, zeptala se mě, jak bych reagoval, kdyby to nějaký muž řekl jí. Když jsem odpověděl, že bych ho zabil, bylo jasno. Pomohla mi se změnit," dodal oblíbený herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.