Reklama:

Finále StarDance je tu. Umístění finalistů jsem přehodnotil, říká profesionální tanečník Jan Onder

Jan Onder
Jan Onder
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 12. 2023

Finále taneční soutěže StarDance už za pár hodin vypukne. Po 20. hodině se na tanečním parketu utkají tři páry, z nichž jeden se stane vítězem letošní řady. Do finále se probojovala snowboardistka Eva Adamczyková, kajakář Vavřinec Hradilek a herečka Darja Pavlovičová. O umístění vítězů měl profesionální tanečník Jan Onder jasno od chvíle, kdy se tato trojice do finále probojovala. Těsně před finálovým večerem ale svůj názor přehodnotil a pro ŽivotvČesku.cz uvedl, jak nyní pořadí vítězů tipuje.

Reklama:

Letošní řada soutěže StarDance už míří ke svému konci. Tři páry, které na tanečním parketu dřou již od srpna, se v sobotu večer dozví, kdo z nich se stane vítězem. Pedagog a dvojnásobný vítěz StarDance Jan Onder si tipnul pořadí vítězů krátce poté, co na čtvrtém místě skončila moderátorka Iva Kubelková.

Reklama:

"Pokud bych si měl tipnout, jak se zbylé tři páry umístí ve finále, tak si myslím, že na třetím místě skončí Vavřinec Hradilek, druhá Darja Pavlovičová a vyhraje Eva Adamczyková," řekl pro ŽivotvČesku.cz zkušený a vyhledávaný profesionální tanečník Jan Onder krátce poté, co byli známi tři finalisté.

Nyní před finálovým večerem ale svůj názor přehodnotil a na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz určil pořadí vítězů s menší změnou. "Původně jsem tipoval, že zbylé tři páry se umístí ve finále tak, že na třetím místě skončí Vavřinec Hradilek, druhá Darja Pavlovičová a vyhraje Eva Adamczyková. Teď si po přehodnocení myslím, že to bude jinak," řekl pro ŽivotvČesku.cz zkušený a vyhledávaný profesionální tanečník Jan Onder s tím, že nově se domnívá, že na třetím místě skončí Darja Pavlovičová, následně Vavřinec Hradilek a vítězství si odnese Eva Adamczyková. 

"Proč se stane vítězkou Eva, tak je to podle mě tím, že je skvělá sportovkyně, to znamená, že ten pár je na tom stále fyzicky velmi dobře, ale je to i velká osobnost, což bude hodně rozhodovat," doplnil pro ŽivotvČesku.cz Jan Onder.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: