Finalista pěvecké soutěže se raduje z druhého dítěte. Jsem otcem na plný úvazek, říká Thomas Puskailer

Nextfoto
Zpěvák Thomas Puskailer
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 6. 2021

Finalista populární pěvecké soutěže Thomas Puskailer (40) se stal podruhé otcem. Radostnou novinku oznámil na Instagramu, kde se i pochlubil prvním snímkem novorozeného syna. Chlapeček dostal jméno Jesse Jonah a raduje se z něj i starší bratříček Noah Benjamin (3). "Jsem otcem na plný úvazek a rodina je pro mě to nejdůležitější v životě," řekl Thomas Puskailer už v minulosti pro ŽivotvČesku.cz.

Thomas Puskailer se proslavil účastí v pěvecké soutěži, ve které se probojoval až do finále. Šlo o první řadu, které se mohli zúčastnit soutěžící z Česka i Slovenska, o prvenství se nakonec utkali Miro Šmajda a Martin Chodúr, jenž se nakonec stal vítězem. Show sice Thomas nevyhrál, ale v rodinném životě se mu daří.

Talentovaný zpěvák na sociální síti oznámil, že se stal podruhé otcem. Po tříletém synovi Noahu Benjaminovi se mu narodil chlapeček, který dostal jméno Jesse Jonah. Thomasova manželka Abbie Puskailerová přivedla miminko na svět v pátek 4. června.

"Máme pro všechny nejkrásnější a nejradostnější novinu. V pátek 4. června se naše rodina opět rozrostla. Narodil se nám nejkrásnější zázrak, jaký nám život může dát. Dali jsme našemu dalšímu synovi jméno Jesse Jonah Puskailer, narodil se přesně ve 13:51 v Bratislavě, má 4030 gramů a 50 centimetrů. Všichni jsou zdraví a s Abbie jsme velmi šťastní a vděční," napsal Thomas Puskailer na sociální síť.

O Thomasovi se v minulosti mluvilo jako o »nejzubatějším« zpěvákovi soutěže. Důvodem byl jeho silně nakažlivý úsměv. Finalista pěvecké soutěže se dodnes věnuje tomu, co miluje - hudbě. Prioritou je pro něj ale rodina. "Jsem otcem na plný úvazek a rodina je pro mě to nejdůležitější v životě," řekl Puskailer před časem pro ŽivotvČesku.cz.

Kromě rodiny se Thomas Puskailer stále věnuje i práci. "Stejně tak se naplno věnuji hudbě a pracuji jako moderátor. Věnuji se ale i divadlu, takže hraji v muzikálech, ale letos to je poměrně omezené kvůli koronaviru. Ale stále koncertuji a když se ohlédnu za SuperStar, byla to skvělá zkušenost," vysvětlil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Tenistka Lucie Šafářová (34) se na sociální síti pochlubila dojemným snímkem své rodiny, k...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu