Fotbal věští nejen chobotnice. Češi vypadnou v osmifinále po náhlé chybě, předpověděly karty

Chobotnice Paul věštila během MS.
Chobotnice Paul věštila během MS.
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2021

Češi ještě neznají jméno soupeře, se kterým na Mistrovství Evropy změří síly v osmifinále, ale redakce ŽivotvČesku.cz oslovila vědmu, aby se zjistilo, jak utkání dopadne. Na MS v roce 2010 zápasy předpovídala legendární chobotnice Paul. Redaktoři ŽivotvČesku.cz nechali pro změnu promluvit karty. "Karta zvaná Desítka mečů ukazuje na bolest. Karta Smrt ukazuje na náhlý konec," předpověděla osud české reprezentace uznávaná vědma Michaela Kudláčková (52).

V roce 2010 se během fotbalového Mistrovství světa stala globální celebritou chobotnice Paul, která tipovala výsledky německého národního týmu. Chobotnice měla v akváriu dva boxy s krmením, které byly označené vlajkou. Přízeň ukázala tak, že si vždy jeden z boxů vybrala. Paul údajně trefil šest zápasů Německa a předpověděl i vítězství Španělů nad Nizozemci ve finále turnaje.

Česká reprezentace na EURU soupeře pro osmifinále ještě nezná. Podle matematických propočtů by měla narazit na Nizozemsko či na vítěze skupiny E. Tím bude někdo z čtveřice Švédsko, Španělsko, Polsko či Slovensko. Podle vědmy Michaely Kudláčkové to bude poslední české představení na evropském šampionátu.

"Fotbal sleduji ráda. Baví mě Mistrovství světa a nebo EURO, na českou ligu nekoukám, ta mi přijde nekoukatelná," řekla vědma pro ŽivotvČesku.cz a vyložila karty, které nevěští výběru trenéra Jaroslava Šilhavého nic dobrého.

"Je to jasné, čeští fotbalisté nepostoupí přes osmifinále. Na konec české reprezentace ukazují tři karty - Smrt, Universum a Desítka mečů. Universum ukazuje, že je porazí nějaký cizinec, to je ale na Mistrovství Evropy logické. Smrt ukazuje na něco náhlého a nečekaného. Možná vypadnou kvůli nějaké náhlé chybě na konci zápasu. Desítka mečů označuje bolest, což je také logické, že vypadnutí bude bolet," popsala vědma pro ŽivotvČesku.cz, co jí řekly karty.

Bude tedy zajímavé sledovat, zda se podaří prokletí zlé vědmy zlomit, nebo se ukáže, že karty opravdu nikdy nelžou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.