Fotbalista Martin Fenin prozradil, jestli si přeje holčičku, nebo kluka. Jméno máme rozmyšlené, říká

Martin Fenin se stane brzo otcem prvního potomka
Martin Fenin se stane brzo otcem prvního potomka
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 1. 2021

Fotbalista Martin Fenin (33), který proslul skvělými góly i bouřlivým životem mimo hřiště, zažívá jedno z nejklidnějších období svého života. S přítelkyní Betkou Hubockou (31) se totiž těší na miminko. "Jméno už máme vybrané. Snad ještě stihneme svatbu," řekl fotbalový útočník pro ŽivotvČesku.cz.

Martina Fenin vstřelil gól ve finále Mistrovství světa do 20 let a svým fotbalovým uměním fascinoval německou Bundesligu. Ale má za sebou také nepříjemné životní etapy, kdy se musel vypořádat se závislostí na alkoholu a zvednout se z pomyslného dna.

Ale naštěstí se mu to podařilo a v současné době fotbalový bohém prožívá jedno z nejemotivnějších a nejšťastnějších období. S krásnou partnerkou Betkou se těší na prvního potomka.

"Překlenul se nový rok a já zjistil, že už je to za chviličku. Termín máme stanovený na 30. března. Intenzivně to prožívám a moc se těším. Obavy ani nemám, partnerka to období, kdy jí nebylo dobře, už má také za sebou, takže se oba hlavně těšíme," přiznal pro ŽivotvČesku.cz Martin Fenin, který se s informací o pohlaví miminka zatím svěřit nechtěl.

"Já říkal, že bychom si přáli holčičku, ale víc zatím neprozradím. Jméno už máme také rozmyšlené, ale zatím si ho nechám pro sebe. Chtěl bych, abychom měli všichni stejné příjmení, tak snad ještě stihneme svatbu," dodal pro ŽivotvČesku.cz fotbalový útočník Martin Fenin, který momentálně patří na soupisku FK Řeporyje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.