Fotbalový génius Martin Fenin: Se snoubenkou se snažíme o miminko, chtěl bych holčičku, svěřil se

Martin se svou půvabnou partnerkou
Martin se svou půvabnou partnerkou
Foto: Archiv Martina Fenina
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2020

Téměř tři roky měl fotbalový elegán a bývalý reprezentant pauzu od soutěžního zápasu. Po všech svých životních kotrmelcích se ale na hřiště vrátil, když si nedávno odkopal premiéru za Řeporyje v I. A třídě. Talentovaný hráč prozradil, že život si srovnal do latě a se svou snoubenkou plánují rodinu. "Snažíme se o miminko," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Láska, ta vyléčí všechny životní šrámy. O staré pravdě se rozmluvil Martin Fenin. Rebel, jehož srdce si získala půvabná policistka, opět žije život plný radosti a plánuje rodinu.

"S partnerkou se snažíme o potomka. Strašně bych chtěl holčičku, ty holky jsou k těm tatínkům víc takové citlivé a mají k nim hezký a pevný vztah. Ale i kdyby se narodil kluk, tak z toho mám velkou radost a pokoru," prozradil pro ŽivotvČesku.cz fotbalový bouřlivák, který si v minulosti prošel těžkými životními zkouškami.

Jenže je ustál. A to zejména díky partnerce, se kterou se v dubnu zasnoubil. "Srovnala mě do latě. Teď nás čeká svatba, protože se říká do roka a do dne a z toho rozhodně neuteču," usmíval se muž, o jehož talentu se dříve mluvilo po celé Evropě, aktuálně valí za Řeporýje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.