Foto bez make-upu jako důkaz: Dara Rolins opustila Itálii, kde trávila čas se svou láskou. Místo toho se sluní na Floridě

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 4. 2022

Donedávna trávila zpěvačka Dara Rolins (49) čas v Itálii po boku svého partnera, fotbalové legendy Pavla Nedvěda (49). Nyní však slunný jih Evropy opustila a vydala se do ještě vzdálenějších končin. Ve společnosti dcery Loly (14) se nyní sluní na Floridě.

Zpěvačka, která se pyšní vynikající postavou, si navzdory tomu, že již za rok oslaví padesátku, vyrazila za teplem až za »velkou louži«. V doprovodu své dospívající dcery Laury (14), které ovšem celá rodina říká Lola, si vyrazila na Floridu.

"Po dlouhé době zpět v Americe. Lola má velikonoční prázdniny, a tak jsme vyrazily ohřát se tentokrát na Floridu. A bonus k tomu, možná úplně poprvé se nám tu podařilo potkat v rodinném kruhu. Já a moje sestra a plný dům našich velkých dětí," pochlubila se plavovlasá popová diva na sociální síti Instagram.

Na snímku, kterým se zpěvačka pochlubila, je patrné, že na sobě nemá žádný make-up, případně jen minimum. Nová láska, slunce a moře tak Daře Rolins očividně velice svědčí. A to navzdory tomu, že řada lidí vztahu, který probíhá tak trochu napříč celou Evropou, nedávala příliš nadějí.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekává, a to jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, případně si pak v posteli pošpásovat. Pokud vztah tyto potřeby tělesné blízkosti a dotyku frustruje, což je typická vlastnost vztahů na dálku, samozřejmě se nemůžeme divit, že tyto vztahy mají většinou špatnou prognózu," uvedl před časem pro ŽivotvČesku.cz psycholog a párový terapeut Jeroným Klimeš (50), který by si nejspíš býval nevsadil na to, že se Dara Rolins prakticky přestěhuje do Itálie za svou láskou.Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.