Foto jako důkaz: Helena Vondráčková hvězdnými manýry netrpí. Sbalila manžela, karavan a psa a vyrazila na super dovolenou

Martin Michal s manželkou se vydali na dovolenou
Martin Michal s manželkou se vydali na dovolenou
Foto: Se svolením Martina Michala
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2024

Zpěvačka Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem vyrazila v pátek na pořádnou dovolenou. S karavanem se vydali na německý ostrov Rujána, kde stráví deset dní. "Potřebuji si odpočinout a přijít na jiné myšlenky," prozradila pro ŽivotvČesku.cz majitelka fenomenálního hlasu. Po návratu domů ji totiž čeká hodně práce. "Hodin strávených v autě nebo letadle už bylo dost," uvedla slavná umělkyně, která k ideálnímu odpočinku nepotřebuje pětihvězdičkový hotel s obrovským bazénem.

Helenu Vondráčkovou čeká v příštích měsících hodně práce, a proto vyrazila s manželem Martinem na desetidenní dovolenou už nyní. Manželé mají namířeno do kempu na oblíbené Rujáně, kde budou odpočívat v karavanu. "Potřebuji si nutně vyčistit hlavu a odpočinout si, takže budu cvičit, chodit s pejskem po pláži a už se moc těším," prozradila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Na dovolenou vyrazili manželé se svou psí slečnou Jessi, která jim pravidelně dělá doprovod i na jejich hausbót, kam se ale z časových důvodů manželé dostanou až v létě. Legendární zpěvačka považuje za ideální dovolenou právě kempování či čas strávený na hausbótu. Na hvězdné manýry a luxusní prostředí si nepotrpí.

Královnu popu čeká po návratu domů z Německa vystupování na Slovensku i narozeninový koncert v O2 areně. "Je to přesně na mé narozeniny 24. června a nyní už se prodávají lístky na další koncert v O2, ale termín se bude ještě upřesňovat," přiblížila sympatická umělkyně, o niž je stále velký zájem.

Před pár dny se Helena Vondráčková pochlubila domácí sklizní banánů, které dozrávaly téměř půl roku. "První výhonky byly už v říjnu loňského roku. Mysleli jsme, že budeme sklízet už na Vánoce, ale to se nestihlo," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zpěvaččin manžel a manažer Martin Michal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.