Foto jako důkaz: Jaromír Soukup prochází nejtvrdší životní zkouškou. Potenciální tchyně Veronika Žilková vyrazila do Španělska za dcerou a jejím partnerem

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2022

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) tráví první společnou dovolenou ve španělské Marbelle. Romantika jim ale skončila příjezdem Agátiny matky Veroniky Žilkové (60), která do honosné vily u Středozemního moře přivezla i Agátinu sestru Kordulu (16) a svá vnoučata Miu (4) a Kryšpína (10). Podle slov blonďaté herečky by se tam měli zdržet celý týden.

Když se na veřejnost dostalo, že modelka Agáta Hanychová randí s majitelem soukromé televizní stanice Jaromírem Soukupem, bylo to pro řadu lidí pořádné překvapení. Věkově vzdálený pár, který vzbuzuje velké emoce u svého okolí, se rozhodl vyrazit do podnikatelova letního sídla na jih Španělska. S účastnicí televizní show Like House 2 a bývalou modelkou si až dosud ve dvou užívali pláž, moře, nákupy a jízdu na skútru. To se ale teď změnilo.

Herečka Veronika Žilková a potenciální tchyně se rozhodla, že zamilovanou dvojici osobně navštíví. Pro ŽivotvČesku.cz před pár dny ke vztahu své dcery uvedla, že jejich lásku komentovat nebude.

"Nebudu komentovat život dvou profesionálů. Pan Soukup je mediální magnát a moje dcera má vysokou školu na nová média. Já opravdu nemohu komentovat vztah dvou profíků. Navíc jsou oba dospělí a svobodní a nejsem tisková mluvčí těchto dvou mediálních profíků," uvedla vyhýbavě.

S Veronikou Žilkovou do Španělska zamířily také Agátiny děti - dcera Mia, kterou má s exmanželem Jakubem Prachařem (38), a syn Kryšpín, jehož otcem je Miroslav Dopita (40) - a sestra Kordula.

Přítomnost své matky rozvedená influencerka patrně uvítala, alespoň to se dá usoudit ze snímku, kterým se Agáta Hanychová pochlubila na Instagramu. Od začátku se totiž vztahu se zkušenějším mužem trochu obávala a o radu si zavolala i kamarádce Ornelle Koktové (29).

"Byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," prozradila pro ŽivotvČesku.cz influencerka, jejímž manželem je o více než 30 let starší někdejší podnikatel Josef Kokta (65).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.