Foto plné doteků jako důkaz. Lucie Vondráčková má randit s MMA zápasníkem. Je mu 24 let. Promluvil expartner Petr Vojnar

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2022

Je jako vítr... Letos to jsou čtyři roky od doby, kdy Lucii Vondráčkové (42) nevyšlo manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (39). Následně došlo na rozvod. Pro zpěvačku to byla rána, ze které se logicky dlouho dostávala. Po nedávném románku se zpěvákem Petrem Vojnarem (46) nyní promluvila o tom, že je zamilovaná. Podle všeho má tvořit pár se čtyřiadvacetiletým MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou, se kterým se objevila i na nedávném galavečeru v Dobříši. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila jejího expartnera s dotazem, zda je s umělkyní stále v kontaktu.

Po rozchodu v roce 2018, kdy hokejový útočník opustil zpěvačku, se život umělkyně proměnil do poměrně nevyzpytatelného vztahového kolotoče. V současné době je Tomáš Plekanec znovu ženatý a má další dvě děti. Lucie Vondráčková, která rozvod těžce nesla, prožila nečekaný románek se zpěvákem Petrem Vojnarem. Ten ale začátkem roku skončil.

Mohlo by se zdát, že zpěvačka skončí ve vztahu s věkově podobným mužem, ale zalovila v mladších vodách. Alespoň to tvrdí portál kafe.cz, který s informací, že Lucie Vondráčková tvoří dvojici s MMA zápasníkem, přišel. Podle webu se pár má vodit za ruce i na veřejnosti. Jinak tomu údajně nebylo na nedávném MMA turnaji na Dobříši.

Minulý týden pro deník Blesk zpěvačka uvedla, že prožívá čerstvou lásku. "Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní. Já se červenám, když o tom mluvím, už dost," prozradila. O tom, že by to tak opravdu mohlo být, svědčí i snímek, který MMA zápasník sdílel na sociální síti Instagram.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila expartnera zpěvačky Petra Vojnara, zda o nové lásce Lucie Vondráčkové ví a zda jsou v kontaktu. "Nejsme v kontaktu a zbytek mi je celkem jedno. Mám svůj život, na který se soustředím," odpověděl moderátor, jehož vztah s umělkyní byl poměrně velkým překvapením.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.