Foto, ze kterého mrazí. Moderátor Petr Říbal podstoupil zákrok, při kterém mu lékaři upravili nos

Moderátor Petr Říbal
Moderátor Petr Říbal
Foto: nextfoto.cz

Chirurgický zákrok má za sebou oblíbený moderátor Petr Říbal, kterého delší dobu trápil estetický problém, kterého se chtěl konečně zbavit. Pro svůj klid a spokojenost si nechal odstranit kostní výrůstek na nose, který však nebyl na první pohled vůbec znatelný.

Petr Říbal působil dlouhou dobu na televizní obrazovce nejúspěšnější komerční stanice a v současné době patří mezi hvězdné moderátory Evropy 2. Dlouhou dobu řešil nepříjemný estetický problém, který sice nebyl na první pohled patrný, ale jak sám popsal, jemu osobně to vadilo.

Proto se rozhodl postoupit chirurgický zákrok, který ho »hrbolku« na nose zbavil jednou provždy. Po výkonu zveřejnil na svém oficiálním profilu fotku z nemocnice, kde se nebál ukázat s tváří krátce po operaci. "A mám to za sebou. Dlouho mě na nose trápil takový kostní výrůstek. Asi jste si ho nevšimli, ale já jo. Pořád! Tak jsem šel na odstranění. Ale jak říká »Bohůš v Kurvahošigutntág« - co by to bylo za chlapa bez pořádného »frňáka«? Tak nebojte, »frňák« budu mít pořád stejný, velký… jen bez hrbolku," napsal Petr Říbal k fotce z nemocnice. Sám přiznal, že je vděčný za anestezii, díky které celý zákrok zvládl bez jakýchkoli problémů.

Petr Říbal se na konci roku 2020 zasnoubil s krásnou partnerkou a finalistkou České Miss 2016 Michaelou Hávovou (27). S ní plánuje v srpnu svatbu, na kterou se oba nesmírně těší a jeho snoubenka připravuje vše potřebné pro jejich velký den D.

Kauza, která stále nemá rozuzlení. Tak se dá smýšlet o obvinění moderátora Slávka Boury (5...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.