František Nedvěd se bude podruhé ženit. Vylíčil detaily svatby a prozradil datum, které se blíží

Zpěvák František Nedvěd
Zpěvák František Nedvěd
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2021

Hudebník František Nedvěd (73) v posledních několika měsících vedl boj s rakovinou a neprožíval zrovna nejšťastnější období. Nyní už má ozařování za sebou a těší se na červen, kdy se bude ženit. Partnerku ale rozhodně nevyměnil, se svou milovanou Marií slaví v létě zlatou svatbu a manželé tak svou lásku a oddanost zpečetí znovu. "Mně vyhovovala tak, že si ji vezmu podruhé," prozradil František Nedvěd pro ŽivotvČesku.cz.

František Nedvěd neměl v posledních měsících zrovna jednoduché období. Statečně bojoval s rakovinou a nyní už má za sebou všechny radioterapie. V létě ho čeká velmi radostná událost, rozhodl se totiž podruhé oženit. "Už se na to moc těším, ale mám jen jednu ženskou. Mně vyhovovala tak, že si ji vezmu podruhé," řekl František Nedvěd se smíchem pro ŽivotvČesku.cz.

Hudebník žádnou velkou veselku neplánuje. "Velkolepá svatba nebude, bude jen v rodinném kruhu, protože to je zlatá svatba. Můžeme slavit fakt, že jsme se toho dožili. Bude to pěkné, proběhne 10. června na Staroměstské radnici," prozradil autor celé řady legendárních hitů pro Životvčesku.cz.

Tak jako před 50 lety, i nyní si v červnu bude brát svou milovanou Marii. Ještě ale stojí před důležitým rozhodnutím. "Už mám nové šaty. Akorát nevím, jestli mám koupit nové prstýnky, nebo nechat ty staré. Uvidíme, na tom se ještě dohodneme. Mám radost ze života," svěřil se pro ŽivotvČesku.cz František Nedvěd.

Při boji se zákeřnou nemocí přišel částečně i o hlas a nemohl tak zpívat. Léčba ale naštěstí splnila svůj účel a teď už se konečně těší na koncerty. "Hlas už mám dobrý, radioterapie mi velmi pomohla. Hlavně ať už to uvolní, půl roku jsme doma. Chybí to mně a hlavně lidem, vystupování je důležité," doplnil pro ŽivotvČesku.cz brzy již podruhé ženatý František Nedvěd, který se svou manželkou oslaví půlstoletí společného života.

Před více než 14 dny došlo na poslední rozloučení s fenomenálním hudebníkem Františkem Ned...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu