Gabriela Partyšová promluvila o Vánocích. Co se dárků týče, megalomanství se u nás nepěstuje, uvedla

Gabriela Partyšová
Gabriela Partyšová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2022

První adventní neděle je za námi a přípravy na letošní vánoční svátky se rozjíždějí naplno. Své o tom ví i oblíbená moderátorka Gabriela Partyšová (44). Jako většina ostatních lidí, tak i ona zkrášluje a zdobí svůj dům a příští týden se vrhne také na pečení. Jaké dělá druhy a kolik najdou její nejbližší pod stromečkem dárků, prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

První adventní víkend je většinou ve znamení úklidu a zdobení domu či bytu. V některých domácnostech už se ale začínají péct první druhy vánočního cukroví. Moderátorka televizního společenského pořadu Gabriela Partyšová se zatím věnovala zvelebování svého domu.

"Mám objednaný svícen na zakázku, který se bude hodit k mému obdélníkovému stolu, pak také věnec na dům. Dělá ho moje známá. Cukroví se chystám péct o víkendu, dělám ale jen slepované a vanilkové rohlíčky. Zbytek dostanu od přátel, sestry a tety," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz půvabná brunetka.

Příležitostná herečka žije v jednom domě nedaleko hlavního města se svým synem Kristiánem (14), kterého má z prvního manželství s Josefem Koktou (65), a svými rodiči. Čím je všechny obdaruje, už zřejmě tuší.

"S Ježíškem ladíme dárky. Synovi je ale už čtrnáct, takže žádné megalomanství se v této věci u nás nekoná. Každý dostane jen dva dárečky. Jeden, o který si napsal, a druhý jako překvapení," prozradila redakci ŽivotvČesku.cz moderátorka společenských akcí.

O Gabriele Partyšové je známo, že kromě sportu velice ráda cestuje, a to i v zimním období. Letošní Vánoce se však chystá prožít doma ve společnosti svých nejbližších. O dovolenou v cizině ale také nepřijde.

"Letos budeme Štědrý den slavit určitě v Čechách, vždycky se nás sejde víc a je to moc fajn. Do zahraničí se vydáme až po svátcích," naznačila pro ŽivotvČesku.cz bývalá zpěvačka, co ji na konci roku čeká.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.