Gabriela Soukalová a její přítel si nechali zjistit pohlaví miminka. Partner Miloš může být spokojený

Se svolením Miloše Kadeřábka
Gabriela Soukalová a její přítel Miloš Kadeřábek
Foto: Se svolením Miloše Kadeřábka
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 31. 5. 2021

Bývalá vynikající biatlonistka a v současnosti televizní moderátorka Gabriela Soukalová (31) a její partner Miloš Kadeřábek už ví, že do života jim vstoupí holčička. Právě přítel Gabriely Soukalové pro ŽivotvČesku.cz popsal, že pohlaví miminka si chtěli nechat zjistit z praktických důvodů. "Otcovství pro mě bude nová zkušenost, na kterou se už moc těším," uvedl pro ŽivotvČesku.cz sympatický Miloš.

Po těžkém rozvodovém řízení, které mezi Gabrielu Soukalovou a jejího bývalého manžela Petra Koukala zasadilo další šrámy, je bývalá fenomenální sportovkyně zase šťastná. S přítelem Milošem, který je podnikatelem, čekají prvního potomka a moderátorka magazínu ShowTime prozradila, že doma přivítají holčičku.

"Několik let jsme byli přátelé a určitě mě nenapadlo, že bychom spolu jednou mohli mít vztah. Prakticky jsme se začali častěji vídat až v době, kdy Gabča odešla z předchozího vztahu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Miloš s tím, že určitě nečekal, že by s legendární biatlonistkou jednou mohl založit rodinu.

Právě Miloš byl od začátku přesvědčený, že se narodí holčička. Gabriela zase sázela na to, že její první dítě bude kluk. Pohlaví miminka si nechali zjistit z praktických důvodů. "Nejdůležitější přání je, abychom byli všichni zdraví," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz její přítel, který se už velmi těší na roli otce.

"Otcovství pro mě bude nová zkušenost, na kterou se už moc těším. Budu se snažit být tím nejlepším tátou a vzhledem k tomu, že mám rád ve svém životě rovnováhu, tak se budu snažit být jak liberální, tak i přísný, když to bude potřeba," dodal pro ŽivotvČesku.cz muž, který je půvabné moderátorce velkou oporou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu