Gabriela Soukalová má na rok 2022 jedno obrovské přání. Přiznala, že potřebuje sama sebe vypnout

Moderátorka Gabriela Soukalová
Moderátorka Gabriela Soukalová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2022

Mistryně světa v biatlonu a oblíbená moderátorka Gabriela Soukalová (32) má za sebou opravdu náročný rok, navíc jí je jasné, že si neodpočine ani letos. Velké plány si nedává, spíš má jedno tajné přání. "Dlouho jsme nebyli u moře, dlouho se nám nepodařilo úplně vypnout," řekla pro ŽivotvČesku.cz s odkazem na svého partnera Miloše Kadeřábka.

Půvabná moderátorka má za sebou složité životní období, kdy ji zásadním způsobem zklamalo manželství s hráčem badmintonu Petrem Koukalem (36). Po boku nového přítele Miloše na všechno zlé zapomněla a zase se začala radovat ze života. Mnohé věci ale bere s pokorou a v roce 2022 by si chtěla alespoň trošku odpočinout.

"Většinou si novoroční předsevzetí nedávám, ale mám taková velká životní přání a pravidla, to se ale nemění. Snažím se žít zdravě, co nejvíce se věnovat rodině, dělat radost lidem, kteří kolem mě jsou, potěšit lidi, které mám ráda... Tato doba je trochu zvláštní, vše se trochu přiostřuje, dělat radost druhým je potřeba," uvedla pro ŽivotvČesku.cz matka maličké Izabelky.

Povídání s inspirativní ženou bylo tentokrát velmi krátké, protože dcera se začala budit a Gábina vysvětlila, že je pořád ve víru událostí. Za každou cenu potřebuje sama sebe vypnout a pořádně odpočívat.

"Pokud se bavíme o plánech na rok 2022, tak bych si opravdu moc přála dovolenou. Mateřská je sice také dovolená, je to také skvělé, ale dlouho jsme nebyli u moře, dlouho se nám nepodařilo úplně vypnout. Jednou jsme byli na tři dny na lyžích, ale to bylo všechno, snažím se intenzivně věnovat práci, mám dvě směny, tedy péči o dceru a práci, moc příležitostí k odpočinku nyní nemám. Věřím, že se to změní a doufám, že letos dovolenou stihneme. Pracovních plánů mám hodně, jsem cílevědomá, možná až moc. Letos se opravdu hodně věnuji nadačnímu fondu, přihlásilo se nám do projektu hodně lidí, musím říct, že to dělám skoro na plný úvazek. Pracovních plánů mám tedy hodně, ale je nutné myslet i na odpočinek," dodala pro ŽivotvČesku.cz žena, která se dokázala prosadit na poli sportovním i v divokém a dravém mediálním prostředí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.