Gabriela Soukalová otevřeně o dělení majetku. Směrem k exmanželovi vyslovila velké přání

Nextfoto
Petr Koukal a Gabriela Soukalová se vzali v květnu 2016.
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 11. 2021

Mistryně světa v biatlonu a oblíbená moderátorka Gabriela Soukalová (32) má za sebou složité životní období, kdy ji zásadním způsobem zklamalo manželství s hráčem badmintonu Petrem Koukalem (35). I když by se mohlo zdát, že po boku nového přítele Miloše na všechno zlé zapomněla, není tomu tak. Jsou věci, které je stále nutné dořešit. "Pořád probíhá majetkové vyrovnání," uvedla Gabriela Soukalová pro ŽivotvČesku.cz.

Náročné životní období Gabriela Soukalová téměř překonala, ale stále zbývají šrámy, které je nutné zahojit a definitivně jednu životní etapu ukončit. I když je půvabná moderátorka šťastná po boku Miloše Kadeřábka, se kterým založila letos rodinu, jsou věci, které ji nutí vzpomínat na bývalého manžela Petr Koukala.

"Majetkové vyrovnání ještě probíhá. Doufám ale, že se to vyřeší co nejdříve," vyslovila moderátorka pro ŽivotvČesku.cz velké přání s tím, že nechce konkretizovat, jak velký majetek je ve hře. Podle našich informací oba sportovci za život nastřádali miliony, je tedy otázkou, jak majetkové vyrovnání nakonec dopadne.

Na Petra Koukala se dnes snaží vzpomínat bez nenávisti, ale nepopírá, že zklamání a deziluze z manželství byly obrovské.

Anesteziolog Lukáš Pollert (51) přiznává, že není imunologem ani virologem, na problémy kolem epidemie koronaviru se stále častěji dívá optikou lidských práv a má obavy o svobody jednotlivce. Nelíbí se mu štěpení společnosti a nelíbí se mu, že jednotlivci se začínají špehovat a hlídat na sousedské úrovni. "Nyní tady sledujeme, jak stát použije hostinské či majitele kadeřnických salónů a použije je jako nástroj k vymáhání represí, což stát dělat nesmí. Také jsme se začali udávat, kdo má roušku a kdo nemá roušku, to bylo šílené, to jsem si připadal jak za komunismu," uvedl lékař pro ŽivotvČesku.cz.

"Mohla jsem to tušit. Kdybych dala na svoji intuici a první pocity, který jsem na začátku měla. A kdybych poslouchala lidi… Určitě to byla manipulace. Postupně nabývám pocit, že to byla manipulace za účelem obohacení se, hlavně z hlediska financí. Já mám pocit, jako kdyby toho člověka ve mně někdo vypnul, vygumoval ze mě. Už přicházím o společné vzpomínky. Díky bohu, ten lidský mozek funguje dobře v tom, že se snaží ty bolestivé věci vytěsnit. Nemám v sobě takový to hořko v tom směru, že bych doma házela na jeho fotky šipky, případně dělala nějaké jiné věci," popsala své pocity v pořadu Povídej.

Petr Koukal si vzal Gabrielu Soukalovou v květnu 2016. V kalendáři zářilo datum pátek 13. a mnozí lidé věštili, že svatba v květnu přinese páru neštěstí. Tehdy se tomu oba dva smáli. Dnes už možná tuší, že na starých pověrách něco bude.

Mistryně světa v biatlonu a zejména pyšná maminka Gabriela Soukalová (32) má za sebou opra...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu