Gabriela Soukalová s partnerem vybírali kočárek pro dceru. Budoucí tatínek promluvil o rekonstrukci

Nextfoto
Gabriela Soukalová s přítelem Milošem Kadeřábkem
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 1. 6. 2021

Televizní moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová (31) a její partner podnikatel Miloš Kadeřábek se těší na svého prvního potomka a dělají vše pro to, aby se dcera cítila jako v bavlnce. "Gabča vybírala kočár, já kompletně rekonstruuji svůj byt, aby to bylo vše připravené," popsal pro ŽivotvČesku.cz budoucí tatínek, jak si rozdělili role.

Po vyčerpávajícím rozvodovém řízení, které mezi Gabrielou Soukalovovou a jejím bývalým manželem Petrem Koukalem vyrylo brázdy sváru, je úspěšná sportovkyně šťastná po boku podnikatele Miloše, se kterým čeká dceru. Pár nyní pracuje na tom, aby do porodu vše bylo připravené a maličká se měla jako v pohádce.

"Výběr kočárku jsem plně nechal na Gabče. Já kompletně rekonstruuji svůj byt, aby to bylo vše připravené. Ze mě je nyní stavař a architekt," usmál se Miloš Kadeřábek, když pro ŽivotvČesku.cz popisoval, že budoucí mamince do výběru výbavičky pro miminko moc nemluví.

Právě sympatický podnikatel z Hořovic byl první, kdo mluvil o tom, že by se mohla narodit holčička. Mistryně světa v biatlonu původně odhadovala, že na svět přijde kluk. "Nejdůležitější přání je, abychom byli všichni zdraví," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz její přítel, který se už velmi těší na roli tatínka.

"Otcovství pro mě bude nová zkušenost, na kterou se už moc těším. Budu se snažit být tím nejlepším tátou a vzhledem k tomu, že mám rád ve svém životě rovnováhu, tak se budu snažit být jak liberální, tak i přísný, když to bude potřeba," dodal pro ŽivotvČesku.cz muž, po jehož boku televizní moderátorka našla životní štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu