Geri Hornerová si vyšla na procházku nenalíčená. Ginger Spice je bez make-upu zcela jiným člověkem

Zpěvačka Geri Hornerová
Zpěvačka Geri Hornerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2022

Zpěvačka Geri Hornerová (49), známá také jako Ginger Spice z hudební skupiny Spice Girls, byla mnoha lidmi považována za nejkrásnější členku dívčího uskupení. Když se vydala na sólovou dráhu, výrazně změnila vizáž ze zrzky na blondýnku. Dnes už se více než na kariéru soustředí na soukromý život a možná i proto si vyšla se psem na procházku zcela nenalíčená. Jen málokdo by ji v teplém kabátu a kšiltovce poznal.

Geri Hornerová, která patřila mezi hvězdy světové hudební scény, v současné době už nemá tak úspěšnou kariéru, jakou měla v minulosti. Je to pochopitelné - na scéně se objevili noví hudebníci, kteří získávají mnohem více pozornosti a veškerý čas jsou ochotni věnovat kariéře. Bývalá členka Spice Girls už ale nechce práci obětovat i soukromý život.

Jednou z velkých radostí života Geri Hornerové je její fenka shih-tzu Daisy, která je zároveň důkazem, že zpěvačka má dobré srdce. Adoptovala ji z útulku jako šťěňátko, ještě předtím také zaplatila operaci ledvin, která jí zachránila život. Nyní s ní pravidelně chodí na procházky a právě na jedné z nich se ukázala nenalíčená. Sama říká, že vrásky jí nevadí.

"Stárnutí je dar. Sice mám vrásky, ale také jsem rozumnější, nasbírala jsem hodně cenných zkušeností. Je to takový výměnný obchod," řekla se ctí a bez plastických operací stárnoucí Geri Hornerová, dříve známá pod příjmením Halliwellová v rozhovoru pro americký společenský magazín Red.

Na společenských akcích a sociálních sítích se Geri, stejně jako mnoho jiných hvězd, snaží v lidech budit dojem, že stárne pomaleji. Rozdíl mezi jejími fotografiemi na Instagramu a mezi těmi, na kterých je zachycena fotografy, je skutečně obrovský. Proto by ji na ulici zřejmě jen málokterý fanoušek poznal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.