Gottovy dcery Charlottka a Nelly: Ivana s nimi tráví čas v luxusní chalupě

Ivana se skrývá na chalupě
Ivana se skrývá na chalupě
Foto: wikipedia.org, Google Maps
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2020

Bezmála půl roku uplynulo od smutného úmrtí legendárního Karla Gotta. Fanoušci od té doby bedlivě sledují všechna slova vdovy Ivany. Od posledního rozloučení ve svatovítské katedrále ani Gottovou, ani zpěvákovy dcerky Charlotte a Nelly neviděli. Konečně vyplavalo na povrch, kde se Ivana s holčičkami ukrývá!

Pouhé dva roky před smrtí Karel Gott dostavěl přepychovou roubenku v Doubici. Ta teď podle informací webu kafe.cz slouží jako útočiště truchlící vdovy Ivany Gottové a dcer Charlotte s Nelly.

Vdova je od Mistrova říjnového pohřbu na slovo skoupá. Chrání nejenom sebe, ale především Charlotte a Nelly, které jsou v citlivém věku a smrt tatínka na ně prý velmi doléhá. I když loučení v katedrále sv. Víta na Pražském hradě zvládly bez breku, bylo to nejspíš tím, jaká pozornost se na ně upínala. Proto je dobře, že Ivana nevypouští o soukromí žádné podrobnosti!

Ještě to moc bolí

V Doubici nejsou ale nepřetržitě, podle kafe.cz střídavě žijí i na proslulé Bertramce v Praze.

Ivana, Charlotte a Nelly se s Gottovým odchodem stále nesrovnaly. Vyplývá to i z dojemného vzkazu, který vdova umístila na sociální sítě. „Jak moc nám chybíš, drahý Karle, lásko moje, tatínku náš,“ psala na Instagramu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.