Reklama:

Grznár vlétl do souboje rychlými údery. Konec zápasu v jeho neprospěch přišel po půlminutě boje

Filip Grznár a Dynamo
Filip Grznár a Dynamo
Foto: Se svolením Clash of the Stars
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 6. 2024

Organizace pořádající bizarní zápasy se přesunula do Ostravy, a to v rámci osmého turnaje. V sobotu večer byl titulovým a hlavním soubojem duel mezi Filipem Grznárem a Tomášem Křižanem alias Dynamem, a to ve váze do 84 kilogramů. Očekávaná bitva ale skončila předčasně v prvním kole, a to když se Grznár zranil - nevydrželo jeho pravé koleno. Pás šampiona tak obhájil Dynamo. Pro ŽivotvČesku.cz před duelem Grznár uvedl, »že soupeř je těžký, ale přesto věří ve výhru«.

Reklama:

Titulová bitva skončila zraněním Grznára, který si při snaze zasáhnout soupeře pravým low kickem poranil koleno, se kterým měl dříve problémy. Rozhodčí tak ukončil zápas po přibližně třiceti sekundách prvního kola boje.

Reklama:

Přitom nic nenasvědčovalo, že půjde o krátký zápas. První vteřiny souboje byly hodně dynamické, kdy Grznár vlétl do souboje nejprve rychlými údery a následně se snažil dostat Dynama k zemi. Ten se ale boji na zemi vyhnul, když dokázal Grznárův pokus o »hození« ubránit. Pak už jen následoval nešťastný Grznárův kop.

Influencer a kulturista po vyhlášení vítěze uvedl, že »trošku podváděl, protože do zápasu šel s utrženým kolenním vazem«. Zřejmé bylo, že z jeho slov organizátoři radost neměli.

"Dynamo je silný soupeř především v postoji. Věřím, že na zemi s ním ale uspěji. V postoji by mě přeboxoval," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Grznár před samotným duelem. Naznačil tak taktiku, se kterou do boje půjde, což se potvrdilo. Jak již bylo uvedeno, první vteřiny nasvědčovaly tomu, že se bude chtít známý kulturista snažit přesunout celý boj na zem. Nakonec však Grznár prohrál řečnicky souboj sám se sebou, když ho zradilo koleno.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: