Halenky si s Monikou Babišovou nepůjčujeme, říká Alex Mynářová. Podobný outfit obou dam boří český internet

Monika Babišová s manželem / Alex Mynářová
Monika Babišová s manželem / Alex Mynářová
Foto: Profimedia / foto2: Se svolením Alex Mynářové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2023

České sociální sítě se baví outfitem, který si oblékla Monika Babišová (48) na tiskovou konferenci po prvním kole prezidentských voleb, kam vyrazila podpořit svého muže, bývalého premiéra Andreje Babiše (68). Velmi podobnou růžovou halenku totiž oblékla také moderátorka Alex Mynářová (39). "Je to jen náhoda, s Monikou Babišovou si halenky nepůjčujeme," uvedla pro ŽivotvČesku.cz krásná brunetka.


Manželka prezidentského kandidáta Andreje Babiše se na tiskové konferenci po prvním kole voleb, která proběhla minulou sobotu, ukázala v korálově růžové halence s mašlí, která skvěle ladila s jejími blond vlasy. Velmi podobný outfit jako Monika Babišová však v nedávné době oblékla také manželka vedoucího hradní kanceláře Vratislava Mynáře (55), moderátorka Českého rozhlasu Alex Mynářová.

Protože pohledná brunetka má vlastní módní značku »Alex by Gianni«, okamžitě se na internetu vyrojily spekulace, že outfit potenciální první dámy pochází právě z tohoto zdroje. To však Alex Mynářová vzápětí na sociální síti popřela.

"Je to pouze náhoda, takže jsem to musela uvést na pravou míru, aby to nevypadalo, že si s Monikou Babišovou halenky půjčujeme. Tenhle střih i barva je ale skvělý, já i Monika jsme každá jiný typ, ale sedí nám oběma. Myslím, že bude slušet prakticky každému," vysvětlila situaci Alex Mynářová pro ŽivotvČesku.cz.

"Moje halenka pochází skutečně z mé vlastní značky. Ta má ale nyní pozastavenou činnost, protože s prací v rozhlasu a s dětmi na to bohužel nemám čas, přecenila jsem asi síly," uvedla pro ŽivotvČesku.cz sympatická moderátorka s tím, že až její děti trochu odrostou, ráda by se k činnosti znovu vrátila.

Alex Mynářová je maminkou synů Vratislava (6) a Viktora (2). Své »ano« řekla Vratislavu Mynářovi v únoru 2015 v kostele sv. Havla v Osvětimanech – letos tedy pár oslaví osmileté výročí od svatby.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.