Hana Gregorová slaví narozeniny: Chtěl bych si ji vzít, doma je velitelka, říká mladší partner Koptík

Hana Gregorová se svým partnerem Ondřejem Koptíkem.
Hana Gregorová se svým partnerem Ondřejem Koptíkem.
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

Hana Gregorové je zase o rok starší. Dnes slaví své 68. narozeniny a ve svém věku si užívá lásky s mladším partnerem Ondřejem Koptíkem (35), který je do ní bezmezně zamilovaný. Pro ŽivotvČesku.cz dokonce přiznal, že by s herečkou vstoupil rád do manželství.

"Hanku bych si vzal. Osobně určitě, ale nevím co druhá strana," řekl pro ŽivotvČesku.cz Koptík s tím, že herečka je dominantní osobnost a »velitelkou« i v jejich soukromí.

Manželka zesnulého herce Radka Brzobohatého (†79) rozhodně bude chtít slavit jako v minulosti v rodinném kruhu. I když se mluví o tom, že vztahy jsou v rodině vlažnější, a to právě kvůli partnerství s Koptíkem.

Prodej domu v Říčanech

Hana Gregorová se také před necelými dvěma měsíci rozhodla pro prodej luxusního domu v Říčanech. Požadovala sumu okolo 22 milionů korun. "Ano, informace o prodeji domu mohu potvrdit," uvedl pro ŽivotvČesku.cz právě Koptík s tím, že herečka se ve svém životě chtěla posunout. "Myslím, že se Hanka chce posunout. Ukončit nějakou životní etapu a posunout se dál. To je ale otázka na ní," uvedl nedávno Gregorové partner.

Jak je vidět, Hana Gregorová si lásky s mladším partnerem užívá. Celkem spolu jsou déle než 3 roky. A pokud Hanka vyslyší Koptíkovy touhy, možná se ještě v budoucnu stane vdanou ženou. K jejím narozeninám jí gratulujeme.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.