Hana Gregorová ukázala bydlení, kde vánoční výzdoba vydrží až do března. Pěje chválu na rozvádějícího se syna

Profimedia
Hana Gregorová a její domek
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 1. 2022

Vánoční atmosféru si herečka Hana Gregorová (69) nenechala ničím pokazit, ani tím, že se její syn Ondřej Gregor Brzobohatý (38) rozvádí s krásnou Taťánou (33). Přestože Štědrý den a s ním související svátky jsou už téměř měsíc za námi, Hana Gregorová se pochlubila vánočně vyzdobeným domem v Maďarsku, jehož sváteční dekorace vydrží až do března. Promluvila také o svém vztahu k synovi.

Hana Gregorová je nejen úspěšnou herečkou a majitelkou divadla, ale také majitelkou krásného domu v maďarské obci Rajka. Jako milovnice Vánoc se svým domkem pochlubila právě v čase svátečním a její výzdoba bere dech. Dekorace jsou všude, před domem i uvnitř, a protože je herečka milovnicí vánočních svátků, nesundá je ani přesto, že už je leden a od Štědrého dne uběhl skoro měsíc.

"Čím víc je ozdob, tím víc bych jich nastrkala. Vánoce jsou pro mě ten nejkrásnější kýč. Zdobím postupně, začínám začátkem listopadu a trvá to tak tři týdny. Takhle to bude vypadat asi do března," řekla Hana Gregorová slovenskému magazínu Život, zatímco ukazovala dům, jehož výzdobu by zřejmě leckdo mohl označit za kýčovitou a přehnanou.

Přímo před domem Hany Gregorové stojí velký sněhulák, na druhé straně Santa Klaus a nesmí chybět ani světélka. Interiér pak zdobí celá řada věnců, malých stromečků z různých materiálů, sošek andílků, Santů, nechybí ani louskáček a pochopitelně ani svíčky. Ozdob je tolik, že zaplavují dům.

Předvánoční období rodina Brzobohatých a Gregorových neměla zrovna jednoduché, provalilo se totiž, že Taťána Gregor Brzobohatá, dříve Kuchařová, a Ondřej Gregor Brzobohatý se rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. Rozchod byl peprný především kvůli slovům modelky, která posléze řekla, že vztah byl oficiálně ukončen až poté, co viděla snímky svého manžela, jak si domů vede jinou ženu. Do té doby s ním plánovala rodinu a v červnu dokonce došlo k obnovení manželského slibu. Hana Gregorová přesto slovy chvály na svého syna nešetří.

"Myslím, že jsme vychovali slušné děti. Rola dělá filmovou produkci a Ondra je šikovný muzikant. Teď připravuje muzikál Slunce, seno... na motivy Zdeňka Trošky. Držím mu palce, aby se mu to podařilo. Je to jeho sen, dělat muzikály a velkou scénickou hudbu," svěřila herečka, která byla 30 let manželkou Radoslava Brzobohatého (†79).

Právě s Radoslavem Brzobohatým herečka své dvě děti vychovávala a myslí si, že Ondřej z každé strany zdědil to dobré. Sama sebe pochválila, že mu předala smysl pro humor a odvahu. Nadání na svou profesi ale podle ní syn získal díky otci.

"Myslím, že si vzal něco od každého. Humor má po mně a nestydí se. Radek byl dost plachý, Ondra je odvážnější. Hudebník je po Radkovi, on hrál na všechny strunné nástroje a odmalička ho vedl k hudbě. A vyplatilo se. Myslím, že Radek tam nahoře z něj má radost," dodala Hana Gregorová při povídání ve svém nazdobeném domě, kde kromě dekorací nechybí ani rodinné snímky, jak můžete vidět v galerii.

Zpěvačka Adele (34) je už několik měsíců ve vztahu s prominentním sportovním agentem Riche...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu