Hana Holišová a David Gránský se podělili o celkové prvenství. Jakub Kohák oplakal skvělou partu

Hana Holišová je vítězkou hudební show
Hana Holišová je vítězkou hudební show
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2021

Šampionská řada hudební show plné kostýmů má za sebou napínavé finále. Porota rozhodla, že o první místo se podělili Hana Holišová (40) a David Gránský (29). "Je mi z toho samozřejmě smutno, protože se tam sešel výborný kolektiv lidí. Jsem nešťastný, protože v takové koncentraci a v takovém počtu se asi nesejdeme nikdy," zhodnotil loučení s show pro ŽivotvČesku.cz porotce Jakub Kohák (46).

V neděli večer nejsledovanější tuzemská komerční televizní stanice nabídla finálový večer hudební show. Přísného Jakuba Koháka, půvabnou Evu Burešovou a nesmělého Marka Lamboru tentokrát v porotě doplnila dobře naladěná Dagmar Havlová.

Čtvrté místo si za úctyhodné výkony odnesla Marta Jandová. Na třetím místě skončil talentovaný Albert Černý a čekalo se, zda prvenství urve Hana Holišová, nebo zda se na konci šampionské řady bude smát herec David Gránský.

Hana Holišová se představila jako fenomenální Lady Gaga. David Gránský zase exceloval jako král popu Michael Jackson. Moderátor slavnostního večera Aleš Háma na konci pořadu oznámil, že vítězové budou dva - Holišová a Gránský mohli slavit spolu.

"Je mi z toho samozřejmě smutno, protože se tam sešel výborný kolektiv lidí. Jsem nešťastný, protože v takové koncentraci a v takovém počtu se asi nesejdeme nikdy. Nicméně to je život a my jdeme dál," ohodnotil finále pro ŽivotvČesku.cz Jakub Kohák, který v koutku duše doufá, že show Tvoje tvář má známý hlas se na televizní obrazovky ještě někdy vrátí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.