Hana Zagorová oznámila smutnou zprávu po prodělaném covidu. Její stav se zhoršil, zrušila plánovaná vystoupení

Štefan Margita s manželkou Hanou Zagorovou
Štefan Margita s manželkou Hanou Zagorovou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2021

Zdravotní stav Hany Zagorové (74) aktuálně není dobrý. Kvůli němu zrušila naplánovaná vystoupení, a to nejméně do konce října. Uvedla to na svém oficiálním profilu, kde upřesnila, že je to v souvislosti s prodělaným onemocněním covid-19. "Musím respektovat doporučení lékařů," sdělila s termíny, do kdy ji fanoušci neuvidí na pódiu. Nedávno pro ŽivotvČesku.cz přitom uvedla, že je ráda, že má špatnou zkušenost s nemocí za sebou. Jenže komplikace ji podle všeho neopustily.

S vysokými teplotami skončila v loňském roce zpěvačka Hana Zagorová v nemocnici. Koronavirem se nakazil také její partner Štefan Margita, který ale nemoc porazil v pohodlí domova. "Koronavirus je ale taková mrška, která je hodně oslabující. Musíme na sebe proto dávat větší pozor. Jsme s manželem moc rádi, že už to máme za sebou, a těšíme se z toho, že jsme na světě,“ řekla později Hana Zagorová v rozhovoru na Rádiu Impuls. "Dnes už na to vzpomínat ani nechci, je to za mnou," uvedla Hana Zagorová nedávno pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v současné době se snaží myslet na pozitivní věci. Jenže komplikace, které nemoc napáchala, zcela nezmizely.

"Moji milí, vzhledem k mému zhoršenému zdravotnímu stavu důsledkem loňského prodělání covidu, musím respektovat doporučení lékařů, a bohužel zrušit, od 5.8. do 30.10 2021, veškeré svoje koncerty. Je mi to strašně líto," uvedla Hana Zagorová na svém Facebooku. Řada kolegů vyjádřila pod její příspěvek podporu s tím, že drží palce, aby se zdravotní stav zpěvačky výrazně zlepšil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.