Hana Zagorová slaví 75. narozeniny. Štefan Margita potěšil svou ženu hned v úvodu dne a prozradil, jak je na tom zdravotně

Štefan Margita s manželkou Hanou Zagorovou
Štefan Margita s manželkou Hanou Zagorovou
Foto: Nextfoto
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Národem obdivovaná zpěvačka Hana Zagorová, známá zejména díky svým nezapomenutelným hitům jako například Duhová víla, Můj čas, Jinak to nejde či Maluj zase obrázky, slaví dnes významné životní jubileum. K 75. narozeninám jí hned ráno jako první popřál osudový muž, manžel Štefan Margita (65). "Hanička slaví krásné životní jubileum,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný operní pěvec.

Zpěvačka nedávno bojovala se zdravotními problémy, a musela proto zrušit všechny nasmlouvané akce. I to je důvod, proč žádnou velkou oslavu nechystá. "Manželka ode mě dostala hned ráno krásných sedmdesát pět růži, takže my už slavíme tohle jubileum od rána, větší oslava se nechystá, budeme jen spolu," prozradil Štefan Margita.

Hana Zagorová musela na doporučení lékařů v polovině srpna zrušit všechna vystoupení, protože měla problémy s dýcháním, které byly způsobeny proděláním onemocnění covid-19. Odpadl tak i její narozeninový koncert v Lucerně. Podle slov manžela se ale nyní zpěvačce daří lépe. "Musím to zaklepat, ale zaplať pánbůh mohu říct, že je to lepší. Koncert v Lucerně bude v prosinci, do té doby bude manželka odpočívat a nabírat síly," vzkázal fanouškům Margita, který se o zpěvačku stará, aby byla co nejdříve v pořádku a mohla zase koncertovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.