Havaj láká české celebrity. Další, kdo vyrazil ostrovy navštívit, je Nikol Leitgeb, ukázala foto. Porotce MasterChefa popsal, v čem je destinace tak úžasná

Nikol Leitgeb
Nikol Leitgeb
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2022

Havajské ostrovy byly donedávna odpočinkovým rájem zejména pro americké hvězdy. Nyní se k nim postupně připojují i české včetně influencerky Nikol Leitgeb (35), kde do dovolenkové destinace vyrazila nejen s manželem Petrem a dětmi, ale i širší rodinou. Letos už Havaj navštívila i modelka Veronika Kopřivová (31), která s sebou vzala roční dceru Ellu, nebo Marek Raditsch (46) s rodinou. A právě slavný šéfkuchař redakci ŽivotvČesku.cz prozradil, proč se tam vyplatí jet.

Začaly prázdniny a lidé se rozjeli do všech koutů světa, aby nabrali nové síly. Herečka Nikol Leitgeb si vybrala poněkud vzdálenější destinaci, a to Havajské ostrovy.

Na dlouhou cestu vzala manžela Petra, syny Mathiase (4) a Tobiase (1), a dokonce i další členy rodiny. "Zítra přelítáváme na Hawai s naší 18člennou rodinou. Tak snad nezapomeneme na Kevina," žertovala blondýnka o cestě početné skupiny na sociální síti Instagram.

Na to, proč je místo tak oblíbené, odpověděl bývalý porotce kulinářské soutěže MasterChef Česko Marek Raditsch. "Bylo tam úžasné úplně všechno, lidi, jídlo, klid. Místní jedou na půl plynu, nikdo nikam nežene a užívají si to," chválil pro ŽivotvČesku.cz mentalitu tamních obyvatel.

Za zmínku stojí i jídlo, které je vyhlášené. "Bylo skvělé, samé čerstvé suroviny jako ananas nebo ryby, třeba mahi mahi. Je to zkrátka ráj na zemi," ocenil místní kuchyni vyhlášený šéfkuchař, který destinaci navštívil letos v únoru i s manželkou Terezou a dcerou Vanesskou (5).

Ani dlouhou cestu letadlem s dětmi nevidí jako problém. "Když jsme tam byli my, malé bylo 4,5 roku a zvládla to skvěle. Dali jsme si tedy pár dní pauzu v Los Angeles, neletěli jsme přímo. V Americe se ale během letu dětem opravdu věnují, stále jim něco nosí, aby se zabavily," dodal pro ŽivotvČesku.cz své zkušenosti kuchařský mág.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.