Heidi Janků se na koncertě zřítila z pódia. Lidé mě upozornili, že mám na tričku krev, říká. Popsala, jak je na tom po měsíci

Zpěvačka Heidi Janků
Zpěvačka Heidi Janků
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2021

Štěstí v neštěstí měla zpěvačka Heidi Janků (58), která se nedávno během koncertu zřítila z pódia. Pád vypadal hrozivě. "Už jsem v pořádku, nic jsem si nezlomila. Jenom mě lidé upozornili, že mám krev na tričku, takže jsem se musela někde škrábnout. A také mám trošku odřené nohy a vybarvily se mi modřiny," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Před necelým měsícem se zpěvačka zranila v průběhu vystoupení, když spadla z jeviště. Naštěstí se jí nic vážného nestalo - dalo se to považovat za zázrak, protože pódium bylo hodně vysoké a její pád některé diváky hodně vyděsil.

"Byla jsem trochu potlučená, nic zásadního se díkybohu nestalo. Ale musím uznat, že to asi vypadalo hrozivě. Zřítila jsem se z docela vysokého jeviště do takové škvíry mezi reprobednu, která stála před ním. Překvapivě se mi to nestalo při nějakém divokém tanečku nebo poskakování – udělala jsem jen špatný krok ve chvíli, kdy jsem stoupla na kabel položený přes pódium. Podjela mi noha a spadla jsem. Chvilku mě nebylo vidět, kluci z kapely hráli dál, tak jsem musela zpívat. Nebyla jsem vidět, ale bylo mě slyšet (směje se)," řekla Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na druhou stranu zase měla »standing ovation«.

"Když jsem se pak najednou objevila a vylezla z té škvíry, lidé tleskali. Jednalo se o poměrně velkou slavnost, hrálo tam během dne hodně kapel a myslím si, že tam nikdo neudělal větší show (směje se). Ale už jsem v pořádku, nic jsem si nezlomila, jenom mě lidé upozornili, že mám krev na tričku, musela jsem se někde škrábnout. Během dvou dnů jsem byla zase dobrá. Ale mám ještě trošku odřené nohy a vybarvily se mi modřiny," dodala zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.