Heidi Janků se pustila do rekonstrukce domu. Popsala tři důvody a ukázala, jak to u ní vypadá

Zpěvačka Heidi Janků se pustila do rekonstrukce
Zpěvačka Heidi Janků se pustila do rekonstrukce
Foto: se souhlasem Heidi Janků
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2021

Zpěvačka Heidi Janků (58) se během pandemie pustila do rekonstrukce spodního patra svého domu. Tuší, že kultura půjde v rámci rozvolňování na řadu až mezi posledními odvětvími a k přestavbě vidí hned tři důvody. Na následující týdny má tak o zábavu postaráno a například o kuchyni, kterou už vymalovala, má jasnou představu. "Bude v kombinaci šedé se dřevem," prozradila Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbená zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka Heidi Janků během pandemie čas neztrácí a pustila se do částečné rekonstrukce svého domu. Aktuálně pracuje na kuchyni, kterou už vymalovala a nové vybavení bude brzy smontované. Místností ale bude předělaných víc.

"Rekonstruuji celé spodní patro, ale jde to na etapy. Zaprvé mám strach, že v rámci kultury budeme ještě dlouho zavření, tak jsem si říkala, že když už mám být zavřená doma, tak ať jsem alespoň v novém, pěkném prostředí. Zadruhé si říkám, že kdo ví, co se stane s penězi, vložit je do vlastního bydlení není špatná investice. Za třetí se tak strašně nudím, že jsem si říkala, že ty dva měsíce nějak vydržím, aspoň budu pořád něco shánět, vymýšlet a kupovat," popsala Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz, co ji k rekonstrukci motivovalo.

Už více než rok nemůže Heidi Janků kvůli opatřením souvisejícím s epidemickou situací vystupovat, rekonstrukce je tak způsobem, jak si čekání na lepší časy zkrátit a zaměstnat si hlavu.

O kuchyni má Heidi jasnou představu a už má naplánovaný i menší sraz s kamarádkami na oslavu rekonstrukce. "Dnes mi dovezli kuchyni a zítra se začíná montovat. Bude v kombinaci šedé se dřevem. V pátek mi ji předají, mezitím mi odvezou sedačku a novou mi přivezou bůh ví kdy. S kamarádkami mám domluvenou kolaudaci mé nové kuchyně, tak si myslím, že ji uděláme přímo tam na zemi," doplnila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která bude co nevidět bydlet v novém.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.