Helen Huntová se rozhodla stárnout s grácií a bez diet. Slavná herečka prozradila, čím se udržuje krásná a v kondici

Helen Huntová
Helen Huntová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2022

Herečka Helen Huntová (58), která se nejvíce proslavila v romantických filmech a komediích, příkladem Trosečník či Po čem ženy touží, byla vždy krásnou ženou. Je proto jedině dobře, že se rozhodla stárnout přirozeně a ke kráse si nedopomáhá plastickými operacemi. Pro Healthy Living Magazine prozradila, co pro sebe dělá.

Helen Huntová se proslavila jako mladá a křehká blondýnka. Jak ukázala v seriálech a filmech, umí očima dojmout nejednoho diváka a má skvělý smysl pro humor. Přestože dnes už nehraje objekty lásky hlavních hrdinů, je pořád krásnou ženou, která se navíc ani v nejmenším nestydí za své vrásky a i ve svém věku má výstavní postavu.

Herečka patří mezi slavné ženy, které se ke stárnutí staví optimisticky, a proto se rozhodla nepodstupovat žádné zákroky, které by její vzhled jakýmkoliv způsobem ovlivnily a díky kterým by vypadala mladistvěji. To se vztahuje i na její postavu, kterou nezatěžuje žádnými dietami.

"Kéž bych mohla vrátit ta léta, která jsem strávila na dietách. Ušetřila bych si hodně trápení. Dnes žádné nedržím, protože to pro mě stejně nikdy nebylo prospěšné. Jakmile jsem s tím přestala, dosáhla jsem těla, jaké jsem chtěla. Ráda běhám, ráda chodím na procházky, surfuju a dělám jógu. Udržuji se pohybem a diety jsem si striktně zakázala," řekla Helen Huntová pro Healthy Living Magazine.

Za kondici vděčí herečka i svým pejskům, se kterými pravidelně chodí na procházky. Zdá se, že její pravidlo vyhýbat se dietám se jí vyplácí, protože i jako budoucí šedesátnice má postavu, jakou by jí mladší ročníky mohly závidět. Štíhlé nohy vyniknou i v dlouhých kalhotách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.