Helena Vondráčková odhalila soukromí svého domu v Řitce. Zde tráví čas s manželem i svou holčičkou

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Foto: Se svolením Heleny Vondráčkové / foto s vědomím Františka Jiráska
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2023

Zpěvačka Helena Vondráčková (75), která patří mezi nejoblíbenější celebrity Česka, si své soukromí poměrně hlídá. Čas od času ale udělá výjimku a poodhalí něco málo ze střípků svého života, který prožívá po boku milovaného manžela Martina Michala (63). Pro ŽivotvČesku.cz nyní ukázala sérii fotografií přímo ze svého domu v Řitce, kde nedávno oslavila vánoční svátky.

Dvoupatrový dům, ve kterém se zpěvačkou žije manžel a také domácí zvířata, konkrétně kočka a německý ovčák Jessinka, které láskyplně říká »moje holčička«, je zařízený v kombinaci moderního a starožitného stylu. Nechybí pohodlné houpací křeslo a krb, před kterým je možné trávit chladné zimní večery. Na fotografiích, které zpěvačka redakci poskytla, jsou vidět také vkusné vánoční dekorace, kterými umělkyně ozdobila například zábradlí.

"Na vánoční výzdobu jsem byla zvyklá už odmalinka, maminka zdobila kde co. Když jsem se pak přestěhovala do Prahy, tak jsem jí vozila krásné dekorace a ozdoby. Ale vždycky jsme doma alespoň jednu pyramidu v okně měli," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Helena Vondráčková, kde se vzala její vášeň pro zdobení vlastní domácnosti.

Přestože je zpěvaččin dům velmi pohodlný a útulný, ona i její manžel tráví rádi čas na čerstvém vzduchu. Velkou část roku proto pobývají na chatě, jejíž funkci pro ně netradičně plní hausbót na Slapech. Tam si také letos užili uplynulý víkend, protože počasí v tu dobu vypadalo spíše jako na jaře než lednu.

"Grilovali jsme, opékali buřty, náš kamarád přichystal uzené maso, tak jsme si udělali příjemné odpoledne s takovým piknikem. Je neuvěřitelné, že takové počasí zavládlo v lednu, protože jsme zvyklí na podobné dny spíše na jaře. Povedlo se," dodala pro ŽivotvČesku.cz populární zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.