Helena Vondráčková se zlomeným žebrem zpívala v Kopřivnici. V autě ale zažila peklo, prozradil její manžel

Martin Michal s manželkou Helenou Vondráčkovou
Martin Michal s manželkou Helenou Vondráčkovou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2023

Necelé dva týdny zpět si zpěvačka Helena Vondráčková pádem ze schodů ve svém domě v Řitce přivodila zdravotní komplikaci v podobě zlomeného žebra. I když mohla akci zrušit, své fanoušky nezklamala a rozdala jim hudební radost. Podle manžela legendární popové královny si ale cestu do Moravskoslezského kraje pořádně protrpěla, uvedl to pro ŽivotvČesku.cz.

Před necelými dvěma týdny Helena Vondráčková upadla ve svém domě v ranních hodinách, a to v momentě, kdy v ruce měla sklenici s vodou. Když její osudový muž slyšel ránu, vyběhl z ložnice, aby zjistil, co se stalo, avšak sám si způsobil zranění. Uklouzl totiž na mokré podlaze a o střepy rozbité sklenice se pořezal.

Aktuálně je už v pořádku a po víkendu mu lékaři budou vyndávat z chodidla stehy. Zotavuje se i jeho manželka, která i přes zlomené žebro v pátek vystoupila v Kopřivnici a v neděli převezme ocenění za dlouhé roky své umělecké činnosti.

"Helča v neděli bude přebírat cenu od Uměleckého sdružení ARTES, a to za celoživotní přínos kultuře. Bude to v »Semaforu« a je nadšená, potěšilo ji to. Bude to s nadsázkou řečeno taková náplast za cestu do Kopřivnice, kde měla v pátek vystoupení. Byla totiž děsivá, protože jsme asi na hodinu a půl uvízli v koloně, takže jsme jen tak tak stíhali. A jak to na českých silnicích drncá, tak Helču ve voze to zlomené žebro poměrně bolelo, ale jinak vše zvládla," popsal pro ŽivotvČesku.cz manžel oblíbené zpěvačky s tím, že zranění ji na pódiu neomezuje.

"Žebro má zlomené první směrem dolů od klíční kosti, takže jí to naštěstí neomezuje v dýchání a může zpívat. Věříme oba, že s každým dalším dnem to bude už jen lepší," dodal pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.