Helena Vondráčková své 75. narozeniny oslaví po deseti letech jinak. Manžel Martin Michal prozradil detaily

Helena Vondráčková a Martina Michal na Slapech.
Helena Vondráčková a Martina Michal na Slapech.
Foto: DAN ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2022

Helena Vondráčková (74), jedna z největších ikon české populární hudby, je zvyklá narozeniny slavit na vícero fází. Po oslavě v Přerově následuje vždy rodinná »​oslavička« s manželem. Tentokrát ale dojde na poměrně zásadní změnu. "Její pětasedmdesátiny oslavíme po deseti letech sami dva," prozradil pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky Martin Michal.

Helena Vondráčková je každý rok zvyklá první oslavu svých narozenin dělat v Přerově, kde se koná tradiční tenisová akademie pro známé tváře. Kromě populární zpěvačky se na kurtech prohání řada známých osobností. Populární umělkyně v pátek oslaví své 75. narozeniny a letos bude vše malinko jinak.

"Já už jsem Helče dárek dal, musel jsem. Koupil jsem jí dvoje šaty. My se vrátíme v pátek ze Zvolena a sami dva budeme doma. Oslavíme si to po deseti letech sami, protože Helča je jinak každoročně v Přerově na akci, letos se to trochu posunulo, takže se těšíme," popsal pro ŽivotvČesku.cz manžel legendární umělkyně Martin Michal.

Ale tím oslava narozenin Heleny Vondráčkové neskončí. "Větší oslavu si schováváme na vodu na léto, až budou moci na hausbót dorazit i přátelé. Na Slapech to pak bývá větší," dodal pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný manžel pěvecké ikony, který nezastírá, že u vodní nádrže našli se svou osudovou ženou hodně klidu a pohody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.