Helena Vondráčková ukázala všechny své poklady, ceny už nemá kam dávat

Zpěvačka Helena Vondráčková
Zpěvačka Helena Vondráčková
Foto: se souhlasem Heleny Vondráčkové

Zpěvačka Helena Vondráčková (73) je čerstvou držitelkou prestižního ocenění Mistr zábavního umění, kterou za rok 2020 udělovalo umělecké sdružení Artes. Přiřadila se tak k minulosti oceněným kolegům Karlu Gottovi (†80) či Jiřině Bohdalové (89), letos pak kromě Heleny plaketu převzala i Pavlína Filipovská (79) či Petr Spálený (77).

"Potěšila mě cena Mistr zábavního umění 2020, na kterou mě navrhli mí kolegové z řad umělců. Cenu mi za přítomnosti kamer předával můj kamarád a také vážený prezident Kolegia zábavního umění Jožka Zeman. Milí kolegové, děkuji za krásné ocenění. Moc si ho vážím,“ radovala se interpretka legendárních hitů Lásko má, já stůňu či Sladké mámení.

Ocenění převzala osobně u sebe doma, byť za dodržení přísných podmínek – a vzácně nechala kameru nahlédnout i do svého soukromí. Hned totiž ukázala, kam si cenu vystaví.

Zlatá maska umělecké múzy putovala na komodu kde má zpěvačka vystavena už celou řadu dalších cen a ocenění, včetně Zlatého slavíka, cen Anděl a řady dalších. A nutno podotknout, že místa už tam moc není.

Zpěvačka Helena Vondráčková (73) musela kvůli koronavirové epidemii a s ní spojenými vládn...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.