Helena Vondráčková vyrazila na dovolenou bez manžela. Martin Michal nepopřel důvod

Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem
Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2022

Helena Vondráčková (75) se vyrazila ohřát k moři na Tenerife, kde zavítala i na party pořádanou Zuzanou Belohorcovou (46) a Vlastou Hájkem (46). Na Kanárské ostrovy s sebou zpěvačka ale nevzala svého manžela Martina Michala (63), se kterým obvykle na cesty vyráží. Ten redakci řekl, že to bylo od začátku naplánované. "Našeho milovaného pejska nemůžeme nechat tak dlouho samotného," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeden z důvodů, proč zůstal tentokrát doma.

Na velkolepou party k příležitosti prvního výročí podnikání Vlasty Hájka a Zuzany Belohorcové na Tenerife zavítala známá umělkyně pouze s kamarádkou, s níž na ostrově strávila i několik předchozích dní, kdy si užívaly plavbu na jachtě a sluníčko, jak sdílela na sociální síti Instagram.

Redakci zajímalo, proč její manžel a zároveň manažer Martin Michal zůstal doma. "Když je cesta na delší dobu, musíme se rozdělovat. Zaprvé máme milovaného pejska, který bez nás ještě dlouho nevydrží, a zadruhé teď dělám i menší rekonstrukci na baráčku. Bylo to proto takto plánované od samého začátku," prozradil důvody pro ŽivotvČesku.cz.

Helena Vondráčková na zmíněném večírku měla hudební vystoupení, stejně tak jako Natálie Grossová (20). Následně se velmi dobře bavila ve společnosti Felixe Slováčka (79), s nímž to rozjela i na parketu. Naštěstí ale nemusí mít špatné svědomí kvůli tomu, že si užívala, zatímco manžel dohlížel na dům a čtyřnohého miláčka. Jemu to totiž nijak nevadilo.

"Není mi líto, že jsem tam nebyl. Jsem moc rád, že si Helenka odpočinula, poslední dobou to byl opravdu zápřah, takže volno potřebovala. Akorát jsem s ní před chvilkou mluvil," řekl pro ŽivotvČesku.cz podnikatel, který s popovou hvězdou tvoří pár už přes dvacet let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.