Helena Zeťová oslavila čtyřicítku. Zaskočila ji mateřská touha. Teď chci dceru a syna, prozradila

Zpěvačka Helena Zeťová touží stát se maminkou
Zpěvačka Helena Zeťová touží stát se maminkou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2020

V první polovině listopadu pohledná zpěvačka Helena Zeťová oslavila své čtyřicáté narozeniny. Jejím nevlastním otcem je slavný zpěvák a muzikant Lešek Semelka (73). Aktuálně ale žije s biologickým otcem Josefem v Beskydech. A navíc na ni dolehly mateřské pudy. "Přála bych si dvě děti. původně jsem ale chtěla čtyři," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická zpěvačka.

Zpěvačka, která má hlas jako zvon a výrazně na sebe upozornila jako členka dívčí skupiny Black Milk, by v otázce dětí chtěla holčičku a chlapečka.

"Přijde mi, že to je ideální kombinace. Ale samozřejmě na tom nezáleží. Podstatné je, aby se miminko narodilo zdravé, to si přeje každý rodič. Ale pravda je, že když jsem byla mladší, chtěla jsem čtyři děti. Nejprve všechny kluky, potom holčičky," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která ale odmítla prozradit, zda aktuálně je zadaná či nikoliv.

V minulosti prožila Helena několik velmi bouřlivých vztahů. Mezi její partnery patřil například hokejista Jaroslav Bednář. Mnoho let pak žila se svým řeckým přítelem pak žila v jeho domovině. S ním se ale rozešla na konci roku 2017.

"Teď jsem v Beskydech, žiji z úspor a protože mám poměrně dost času kvůli současným vládním opatřením, tak pracuji na nových písničkách, přehrávám si stará vystoupení a využívám času k tvorbě. Nejvíc si ale ze všeho přeji, aby skončila epidemie a vše se vrátilo do starých kolejí," dodala pro ŽivotvČesku.cz Helena, která si ale nejvíce ze všeho přeje, aby založila šťastnou rodinu, ve které bude mít své dva potomky a úžasného muže.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.