Herci ze seriálu Přátelé se ponořili opět do smutku. Po představiteli Gunthera je opustil další hvězdný kolega

Mike Hagerty (vlevo) s Markem Duplassem
Mike Hagerty (vlevo) s Markem Duplassem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2022

Americký herec James Michael Tyler, který se proslavil jako Gunther v seriálu Přátelé, ve věku 59 let podlehl rakovině. Stalo se tak v říjnu loňského roku. Od té doby uplynulo sotva půl roku a herci oplakávají dalšího kolegu a kamaráda. Ve věku 67 let zemřel herec Mike Hagerty - domovník pan Treeger.

O úmrtí informovala zahraniční média, mezi prvními společenský magazín People. Společně odkazují na Instagram herečky a komičky Bridget Everettové (50), která smutnou zprávu oznámila na základě informace pocházející od rodiny herce.

"S velkým zarmoucením včera (čtvrtek) oznámila v Los Angels rodina Michaela G. Hagertyho jeho úmrtí. Milovaný, charakterní herec, jehož láska k rodnému Chicagu a jeho rodině byly základní kameny jeho života. Mike, oddaný manžel, po sobě zanechal manželku Mary Kathryn, sestru Mary Ann Hagerty, její ženu Kathleen O'Rourke a jejich dceru Meg. Bude nám nesmírně chybět," uvedla jako komentář ke snímku herečka, která s ním měla možnost pracovat na seriálu Somebody Somewhere.

Mike Hagerty si kromě přátel zahrál v několika seriálech. Českému divákovi se vybaví známější jako Pohotovost, Médium, Glee, Můj přítel Monk a další. V poslední době účinkoval také v seriálu Někdo, někde z produkce HBO Max. Přesná příčina smrti není jasná, rodina ji neuvedla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.