Herec David Caruso prošel hrůznou proměnou. Horatio z Kriminálky Miami je k nepoznání

Herec David Caruso
Herec David Caruso
Foto: Profimedia.cz

Herec David Caruso (65) se nejvíce proslavil jako Horatio Caine v seriálu Kriminálka Miami, který byl vysílán v letech 2002 - 2012. Proslul svými slunečními brýlemi, které si sundaval vždy při příjezdu k případu. Se seriálem jeho kariéra ale definitivně skončila a Caruso se, zřejmě nedobrovolně, vydal do důchodu. Prošel nelichotivou proměnou a bývalí kolegové na spolupráci s ním nevzpomínají v dobrém.

David Caruso byl velmi oblíbený jako Horatio Caine a celá jeho kariéra byla postavena především na krimiseriálech a kriminálních filmech. Paradoxně jeho nejpopulárnější role se stala i jeho poslední, nyní je už v důchodu, přestal o sebe dbát a kolegové na něj příliš rádi nevzpomínají.

Podle informací zahraničních médií Caruso kariéru neukončil úplně dobrovolně. "Davidovo chování bylo naprosto příšerné. Většina lidí nedokáže pracovat v nepříjemném prostředí, ale jemu to šlo skvěle, protože zlou atmosféru způsoboval on a vyžíval se v ní," řekl deníku Daily Mail Steven Bochco, který s hercem spolupracoval na seriálu Policie New York.

Caruso měl i naprosto nesmyslné finanční požadavky. "Říkal si o tolik peněz, že už ani nestálo za to s ním cokoliv natáčet. Kriminálka Miami časem na oblíbenosti ztrácela, ale on si stejně s každou novou sérií řekl o větší výplatu. Lepší bylo skončit," vysvětlil zdroj z natáčení magazínu Looper s tím, že si přeje zůstat v anonymitě.

Přestože kolegové o Davidovi hezky nemluví, on sám se drží při zemi. "Kriminální seriály byly zásadním milníkem mého života a nikdy nepřestanu být vděčný za to, že jsem v nich mohl hrát a čeho jsem díky nim dosáhl," řekl herec, který je dnes už v důchodu.

Proměna Davida Carusa od roku 2012 je velmi nelichotivá. V televizním průmyslu skončil a zdá se, že o sebe nedbá tolik jako v době, kdy na něj byla zaměřená o mnoho větší pozornost. Přibral, výrazně zestárl a obléká se zvláště. Obleky z dob minulých by ani neoblékl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.